Przygotowania do eko przemarszu

W związku z realizacją kolejnego zadania z projektu edukacyjnego Lider Lokalnej Ekologii "Na tropie czystej wody", uczniowie klas VI i V na zajęciach techniki przygotowywali eko transparenty, promujące racjonalne gospodarowanie zasobami wodnymi.
Banery gotowe 🙂💪👍🫶🌏🌎🐬🐟🪸🦂🐠🦀🦐
Teraz czekamy na ładną pogodę i przemarsz naszych uczniów ulicami dzielnicy.
Razem jesteśmy w stanie uratować naszą planetę.

Plakat - beżowe tło, biało-niebieskie napisy, narysowane niebieski krople wody.

06. 03. 2024 r.

Lekcje plastyki w klasach starszych

A na lekcjach plastyki w starszych klasach też sporo się dzieje - w lutym klasy IV tworzyły farbami swoją wizję tajemniczego ogrodu, klasy V i VI projektowały okładki ulubionych książek, a klasy VII poznały surrealiatyczny świat Salvadora Dali i zmierzyły się z jego dziełami 🙂 Prace do obejrzenia na II piętrze bud.A, obrazy w szkolnej galerii zmieniają się nieustannie:)
Nauczyciel: Karolina Borawska

05. 03. 2024 r.

Zajęcia integracyjne w klasie 5c

Na ostatniej godzinie wychowawczej w klasie 5c wykorzystano chustę animacyjną. Uczniowie integrując się, współpracując, pomagając sobie wzajemnie, rywalizując, kibicując sobie podejmowali zadania przygotowane przez wychowawcę. Tak więc można i w taki sposób wprowadzić elementy integrujące zespół klasowy. Polecam 😘🫶👍💪🙂

Hol szkolny - uczniowie trzymający kolorową chustę integracyjną.

05. 03. 2024 r.

Klasy 6a i 6c na lodowisku

Klasy 6a i 6c wybrały się dziś do Wejherowa na lodowisko. Świetnie się wszyscy bawili a przy okazji podszkolili swoje łyżwiarskie umiejętnosci 🙂 ❄️⛸️📸

Uczniowie na lodowisku.

20. 02. 2024 r.

Walentynki w VIb

Dziękujemy rodzicom i uczniom za słodki poczęstunek. To był bardzo miły dzień.

Żółte róże, talerz z faworkami, talerz z pączkami, talerz z czekoladowymi ciastkami, czerwone lizaki w kształcie serc.

Talerz z faworkami, talerz z pączkami, talerz z czekoladowymi ciastkami, czerwone lizaki w kształcie serc, papierowe czerwone serca.

15. 02. 2024 r.

Międzyszkolny Konkurs "A MOŻE ZOSTANIESZ...?"

Serdecznie zapraszam uczniów klas 7-8 gdyńskich szkół podstawowych do udziału w konkursie. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i wykonania pięknych prac, które posłużą wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wyborem zawodu.
Sylwia Hoeft-Żałobowska
Szkolny doradca zawodowy

Plakat - żółto - zielone tło, białe i czerwone litery, grafika: chłopiec z megafonem, dwa megafony.

14. 02. 2024 r.

Dobry przykład

Dwie przemiłe uczennice naszej szkoły przechadzają się dziś korytarzami i... rozdają komplementy! Własnoręcznie napisane i zapakowane w piękne skrzyneczki. Jak niewiele trzeba, aby sprawić komuś przyjemność. Dziękujemy i bierzmy z nich przykład.

Sala lekcyjna - dwie dziewczynki, nauczyciel.

13. 02. 2024 r.

Eko awatary voki "Na tropie czystej wody"

26. 01. 2024 r.