Konkurs "Zdrowie? Ogarniam to!"

Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów kl. 7 i 8. Szczegóły w wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Akcja Żonkile

19 kwietnia 2024 w naszej szkole obchodziliśmy dzień pamięci o powstaniu w getcie warszawskim znany także jako Akcja Żonkile organizowana od wielu lat przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

22. 04. 2024 r.

Wyjątkowy gość

W piątek w klasie 3d mieliśmy wyjątkowego gościa, panią Joannę mamę Krzysia.

22. 04. 2024 r.

Lider Lokalnej Ekologii

W dniu 19. 04. uczniowie kółka chemicznego uczestniczyli w wycieczce terenowej.

Eliminacje do konkursu

Wczoraj odbyły się eliminacje do Konkursu Matematycznego uczniów klas 3 Gdyńskich Szkół Podstawowych.

Międzynarodowy Dzień Ziemi

W dniu 19 kwietnia w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi na holu głównym przygotowano stanowiska z: kolorowankami, komiksami, ulotkami, bajkami dla najmłodszych.

19. 04. 2024 r.

Elektrośmieci - co z nimi zrobić?

W związku z realizacją konkursu "Ekspert EE, czyli w trosce o Twoje środowisko", na zajęciach wychowawczych w klasie 5c przybliżono uczniom temat elektrośmieci.

Sukces uczennicy

Uczennica klasy 5c Julia Bemke zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Wielkanocna Gdynia w origami".

"Tylko grzecznie"

Zerówka wybrała się dziś na przedstawienie z pewnym ważnym przesłaniem pt. "Tylko grzecznie" w Teatrze Muzycznym.

Informacja dla rodziców

Wszystkim rodzicom dzieci kandydujących do oddziału przedszkolnego przypominamy o obowiązku składania potwierdzenia woli przez platformę Vulcan lub papierowo w sekretariacie szkoły. Potwierdzenia woli należy składać w dniach 22-25.04.2024. Brak takiego potwierdzenia skutkuje usunięciem kandydata z list dzieci przyjętych.

16. 04. 2024 r.