Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę

"Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" - to hasło przewodnie w świetlicy w tym tygodniu.

17. 11. 2023 r.

Akcja Sadzenia Pola Tulipanów

Rada Rodziców przedstawia fotorelację z akcji Sadzenia Pola Tulipanów przez dzieci z klas 4 naszej szkoły.

16. 11. 2023 r.

Każdy jest inny, każdy wyjątkowy!

Lekcje o tolerancji w kl. 1d.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji w I b

Z cyklu nasze lektury

W tym tygodniu klasa 2A omawiała lekturę pt "Dzieci Pana Astronoma".

Niezwykłe zajęcia w Bibliotece Cisowa

Klasy drugie miały przyjemność uczestniczyć w niezwykłych zajęciach w Bibliotece Cisowa.

Malarskie wspomnienia klasy 3d z wycieczki do Malborka

16. 11. 2023 r.

Nasza szkoła sadzi pole tulipanów

Setki tulipanów, które pięknymi kolorami zakwitną na wiosnę, posadzili ostatnio uczniowie naszej szkoły.

KONKURS EKO-OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 0-3 uczęszczające do świetlicy szkolnej do udziału w konkursie.

Planszówkowe wieczory

Drodzy uczniowie klas 5-8! Bywacie zmęczeni po całym tygodniu nauki? Chcielibyście się gdzieś przejść ze znajomymi, a na dworze zimno? A może wchłania Was wirtualny świat i brakuje Wam kontaktu z rówieśnikami poza szkołą?
W ramach współpracy z parafią pw. Przemienienia Pańskiego w Gdyni zapraszamy Was na „planszówkowe wieczory”, odbywające się w piątki w godzinach 19.00-20.30 w dolnej salce przy kościele.
Spytaj rodziców o zgodę. Zabierz swoich kolegów lub koleżanki z klasy. Jeżeli masz ulubioną grę planszową lub karcianą, możesz ją również przynieść. Pamiętaj, to dobra okazja, aby odpocząć, zregenerować umysł i ducha 😊
Więcej informacji u naszego nauczyciela religii, ks. Marcina Nowaka, który organizuje spotkania. Mile widziani są rodzice chętni do pomocy przy organizacji spotkań.