W klasie 2D

Bożonarodzeniowe pierniczki już gotowe!

Pierniki o różnych kształtach.

1D - przygotowania do do świąt i klasowej wigilii

W 1d czuć Święta i nosem i podniebieniem 😁💗, przygotowania do świąt i klasowej wigilii trwają od kilku dni w naszej klasie 😍. Dziś gościliśmy Panią Beatkę - mamę Poli, która przeprowadziła warsztaty "piernikowe" 🥰, dzieci były zachwycone i baaardzo zaangażowane 💗, było super 💗, dziękujemy bardzo Pani Beatko! 🥰💗

Talerz z piernikami.

Szkolne kolędowanie klas młodszych

Dziękujemy grupie 0 i klasie 1a za wprowadzenie nas w świąteczny nastrój.

Filmik 1>      Filmik 2>      Filmik 3>      Filmik 4>      Filmik 5>

Świąteczne świece

Dzisiaj w klasie 2b dzieci robiły świąteczne świece. Jutro będą gościły w klasie, na Wigilii klasowej. Potem zabiorą je dzieci do domu, by tam świeciły na parapecie okiennym. To będzie tak, jakby - zaproszenie dla Św Mikołaja 🏡🧑‍🎄🎅🎅🎅

Świąteczne świece w słoikach wykonane przez dzieci.

Śnieżne lampiony

Coraz bliżej święta, więc klasa 2d wykonała oryginalne śnieżne lampiony. Efekt dekoracyjny jest przepiękny, bo nasze lampiony wyglądają niczym zaszronione mrozem słoiczki ❄️

Śnieżny lampion - słoik pomalowany na biało, czerwona wstążeczka.

20. 12. 2023 r.

Świąteczne prace klasy IA

Prace dzieci - choinki bożonarodzeniowe.

20. 12. 2023 r.

Świąteczne lampiony klasy 2A 🎅❄️☃️🎄🎆

Lampion w słoiku.

19. 12. 2023 r.

Spektakl "Sekrety zimowego wiatru"

W poniedziałek oraz we wtorek odbył się w Teatrze Muzycznym spektakl z udziałem dzieci i młodzieży uczęszczającej do Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni pt. "Sekrety zimowego wiatru". Dziś również niektóre klasy z naszej szkoły były gośćmi na spektaklu i miały okazję podziwiać na scenie uczniów naszej szkoły, między innymi Tosię z 3a, Lenę z 5c, Krysię z 3d, Wiktorię z 2c, Nadię, Julię i Martynę z 2d, Zuzię i Nadię z 7b, Olę z 8b oraz ...? Jeśli kogoś nie wymieniliśmy, to dlatego, że tego nie wiedzieliśmy i chętnie dopiszemy po otrzymaniu takiej informacji.
Gratulujemy pięknego występu!!!! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Teatr Muzyczny w Gdyni - widownia.

Młodzieżowy Dom Kultury - zdjęcia ze spektalu >

19. 12. 2023 r.

Sukces uczniów

Ogromne brawa dla Alicji i Radosza z klasy 3c którzy przystąpili do Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Technicznego "Bożonarodzeniowe drzewko - choinka". Wśród dziesiątek prac, ich choinki spodobały się jury. Alicja zajęła 1 miejsce, a Radosz otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy 😘.

18. 12. 2023 r.

Klasy 2 w bajkowej Krainie Świętego Mikołaja i jego pomocników Elfów

Dzieci siedzące na dywanie, Mikołaj, choinka.

Galeria zdjęć cz. I>             Galeria zdjęć cz. II>             Galeria zdjęć cz. III>

18. 12. 2023 r.