Pies Jaskier

Dzisiaj uczniów z klas pierwszych i zerówki odwiedził pies Jaskier. Dzieci poznawały zasady jak opiekować się i zajmować psem. Jakie zabawy mogą przeprowadzać z czworonogiem, aby rozwijać jego umysł i uatrakcyjniać mu dzień.
Uczyły się nawiązywać relacje przez dotyk, karmienie, polecenia i gesty.

Dzieci siedzące na ławeczce, biało-rudy pies.

Wycieczka do Oceanarium klas 2A i 2B

Akwarium Gdynskie - akwarium z koralowcami.

Galeria zdjęć cz. I >          Galeria zdjęć cz. II >

Malowanie kamieni

Dziś na kółku plastycznym odbyły się zajęcia malowania kamieni. Dzieci wykazały się wspaniałymi pomysłami i umiejętnościami. Wyobraźnia nie zna ograniczeń, a na tych zajęciach można wszystko. Więcej opisu nie potrzeba - uśmiechy uczestników mówią same za siebie.
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.
Monika Marat

Kamienie pomalowane przez dzieci.

Galeria zdjęć cz. I >          Galeria zdjęć cz. II >          Galeria zdjęć cz. III >

Filmik >

Jeż w wielkim mieście

Dominik z klasy 3d jako pierwszy z naszej szkoły usypał kopczyk dla jeżyków 🦔🦔🍁!!!! Brawo Dominik!!!!
Przypominamy trwa akcja Jeż w Wielkim Mieście.

"Memory" w I C

Bawiąc się zdobywamy i utrwalamy wiadomości!

23. 10. 2023 r.

"Nasz Szrek. Baśń o tolerancji"

Uczniowie klas 2 obejrzeli dziś spektakl profilaktyczny pt. "Nasz Szrek. Baśń o tolerancji” w wykonaniu Teatru Profilaktycznego ALERT.
Przedstawienie jak zawsze było barwne, rozśpiewane i wesołe. Scenariusz zaskakiwał wydarzeniami i zarówno mały jak i duży widz znalazł tu coś dla siebie.
Spektakl niósł ważne przesłanie dotyczące tolerancji i akceptacji samego siebie. Bohaterowie uświadamiali także dzieciom, jak ważna w życiu jest przyjaźń.
Panie Jakubie (Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza) - z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.

Drugoklasiści w teatrze.

23. 10. 2023 r.

Rozmowy o emocjach - 1D

Wczoraj rozmawialiśmy o emocjach, rysowaliśmy je, pokazywaliśmy, bawiliśmy się przy tym znakomicie ☺

20. 10. 2023 r.

Z cyklu Nasze lektury

"Pamiętnik Czarnego Noska" w klasie 2A🐻✉️🌞

Kolorowanka - niebieskie tło, kolorowe koperty, brązowy niedźwiadek.

20. 10. 2023 r.