„Od Bałtyku do Atlantyku”

Dzisiaj klasa 3 d w ramach projektu „Od Bałtyku do Atlantyku” uczestniczyła w bardzo interesujących zajęciach w Akwarium Gdyńskim🐠🐟Dzieci miały możliwość obserwacji obiektów morskich🪼🐟 w tym bałtyckich małży i krewetek pod mikroskopem, a następnie zwiedzać wystawę. Bardzo dziękujemy Akwarium Gdyńskiemu za możliwość spotkania z naszym Morzem Bałtyckim 🌊

Dwa pojemniki z muszelkami.

27. 09. 2023 r.

Kółko plastyczne

Kółko plastyczne klas 1 i 2 cieszy się ogromną popularnością. Sala 29c zapełniona po brzegi, a lista oczekujących na wolne miejsce bardzo długa...
Dziś dzieci tworzyły samodzielnie, pomysłowe lamy i alpaki z papierowych talerzyków. Wystawę prac można podziwiać w holu głównym szkoły.

Tablica z pracami dzieci - lamy i alpaki z papierowych talerzyków.

26. 09. 2023 r.

Dwa "style" klasy 2c

26. 09. 2023 r.

Wycieczka klas 3a i 3d

Wycieczka klas 3a i 3d do kręgielni U7 oraz spacer po Parku Centralnym. Wspólne zabawy i piękna pogoda sprawiły, że wycieczka była bardzo udana:)

Grupa chłopców w kregielni.

25. 09. 2023 r.

1 d - kreatywni i zdolni

Uczymy się też przez zabawę. Dzieci tworzyły z figur geometrycznych rowery, hulajnogi, okulary, statki kosmiczne itp. Zajęcia matematyczne też mogą być ciekawe i zabawne.

Dwie dziewczynki prezentujące prace wykonane z figur geometrycznych.

Mały przyrodnik

Na zajęciach kółka "Mały przyrodnik" zajęliśmy się tematem składu kolorowego tuszu z mazaków. Jak się okazało, czarny wcale nie jest czarny, podobnie jak brązowy czy zielony. Magia chromatografi odkryta 🙂🖍️🧫🧪

Uczestnicy kółka 'Mały przyrodnik' w sali chemicznej.

1d - migawki z wyjazdu na plażę

Była piękna pogoda, wyśmienita zabawa na placu zabaw, chodzenie boso po piasku i pyyyszne lody.

Plaża - grupa dzieci w kamizelkach odblaskowych.

Klasy I w Multikinie

Na filmie "Mavka i strażnicy lasu".

Zakończenie lata

Piękne słoneczniki🌻🌻na zakończenie lata w klasie 3 d.

Niebieskie tło, żółty kwiat słonecznika wykonany z papieru, środek - pestki słonecznika.

Matematyczne kodowanie w klasie 3a

Utrwalamy zagadnienia matematyczne i ćwiczymy pracę w grupach.