Telewizja Strzała Amora

Telewizja Strzała Amora serdecznie zaprasza do obejrzenia walentynkowego filmu pt. "Miłość według Świetliczaków"❤️

14. 02. 2024 r.

Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu!

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu! Co to za akcja?
● darmowe warsztaty z programowania
● stacjonarnie w naszym mieście oraz online
● do wyboru Minecraft, Scratch, C++, Python i inne języki programowania
● małe grupy, zaangażowani trenerzy z doświadczeniem
● kilka grup wiekowych
Uczniowie zapisywać się mogą pod adresem info.kodujzgigantami.pl/szkoly Akcji organizowanej przez szkołę Giganci Programowania patronuje @Ministerstwo Edukacji Narodowej, @Centrum GovTech, @Ośrodek Rozwoju Edukacji i @NASK oraz kuratoria oświaty i Prezydenci Miast, a ogólnopolskim patronatem medialnym akcję wspierają @Radio Nowy Świat, @Komputer Świat i @Android.com.pl.

Plakat: pomarańczowe tło, białe, czarne i pomarańczowe napisy, grafika: postacie z Minecrafta.

14. 02. 2024 r.

Uczniowski Budżet Obywatelski 2024

Z lekkim opóźnieniem związanym z problemami technicznymi ogłaszamy zbiórkę na tegoroczny Uczniowski Budżet Obywatelski 2024.

Poczta walentykowa posegregowana

Jutro wychowawcy rozdadzą przesyłki.

W klasie 3a

Mimo, że do wiosny daleko, w klasie 3a zakwitły zasadzone jesienią tulipany i hiacynty.

13. 02. 2024 r.

Podziękowanie za akcję "Serce za odwagę"

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w akcji "SERCE ZA ODWAGĘ”, której celem było przygotowanie kartek świątecznych dla weteranów II wojny światowej.

Dobry przykład

Dwie przemiłe uczennice naszej szkoły przechadzają się dziś korytarzami i... rozdają komplementy!

Czytelnik stycznia

W styczniu najwięcej książek wypożyczyła Maria z kl. Ia.

13. 02. 2024 r.

Głosowanie - „Nakręć się na Akcję Zima 2024”.

Bardzo prosimy o głosowanie poprzez lajkowanie na film naszej szkoły. Głosowanie trwa do piątku 16. 02. 2024 r. do godziny 12.00. Serduszka prosimy stawiać bezpośrednio pod filmem na stronie Gdynia Edukacyjna.
Do wygrania 7 tys. złotych.

Link do filmu >