Półkolonie zimowe - grupa Pani Moniki P. i Pani Moniki N.

Tydzień spędzony bardzo aktywnie.

10. 02. 2024 r.

Półkolonie zimowe - grupa Pani Oli i Pani Marzeny

Dzień 1 - Eksperyment i spacer nad morzem.

10. 02. 2024 r.

Nagrody i dyplomy w międzyszkolnym konkursie "Zimowy pejzaż" wręczone

Uczniowie, którzy zostali docenieni w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Zimowy pejzaż" organizowanym przez SP nr 16 w Gdyni odebrali już dyplomy i nagrody.

12. 02. 2024 r.

Zimowe przedstawienie klasy 2c i 2d

26. 01. 2024 r.

Eko awatary voki "Na tropie czystej wody"

Przygotowania do Szkolnego Konkursu Geograficznego ze znajomości flag

Z inicjatywy uczniów w miesiącu marcu zostanie przeprowadzony Szkolny Konkurs Geograficzny ze znajomości flag dla klas 5 - 8.

Rzeźbienie w glinie - klasa 6c

Dziś na zajęciach praktycznych techniki klasa 6c odkrywała swoje rzeźbiarskie talenty.

Warsztat krawiecki w klasach

Na zajęciach praktycznych z techniki uczniowie klas 5 uczyli się prostych ściegów krawieckich.

Nasz uczeń w wielkim finale Wojewódzkiego Konkursu z Geografi

Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania dla ucznia klasy 8a Aleksandra Tarnowskiego, który przeszedł do ostatniego etapu Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.
Wszyscy trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Zuzia Ossowska wzięła udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona postać z utworów Marii Konopnickiej".