Czytelniczki listopada

Wspaniale, że w naszej szkole mamy wielu uczniów, którzy wypożyczają książki z biblioteki.

01. 12. 2023 r.

Nowe książki w bibliotece w ramach akcji #EyesOpen

Do naszej biblioteki dotarły książki w języku polskim i ukraińskim: "Dziewczynka która miała oczy szeroko otwarte".

01. 12. 2023 r.

5C z wizytą u p. Prezydenta Wojciecha Szczurka oraz p. Wiceprezydenta Bartosza Bartoszewicza...
oraz w sali obrad Rady Miasta, USC i Straży Miejskiej

30 listopada klasa 5C wraz z p. nauczycielkami p. Karoliną Reinchardt oraz p. Moniką Pietroczuk miała przyjemność i zaszczyt, być gośćmi Panów Prezydentów Miasta Gdyni.

Wróżby andrzejkowe

Dziś w wielu klasach odbyły się wróżby andrzejkowe.

Dyskoteka andrzejkowa klas trzecich

Wspólne zabawy, tańce w rytm znanych przebojów, fotobudka i wspaniały klimat.

Zbiórka na rzecz Hospicjum im. Św. Wawrzyńca

Akcja trwa do 19 grudnia, rzeczy przynosimy we wtorki i czwartki do sali 35b lub do świetlicy sali 12c.

Konkurs składkowy Rady Rodziców

Rada Rodziców informuje, że tylko do 30 listopada 2023 r. można wpłacać składkę na Radę Rodziców aby wziąć udział w Konkursie składkowym Rady Rodziców z superrr fajnymi nagrodami :-).

29. 11. 2023 r.

Kółko plastyczne

Kółko plastyczne klas młodszych już w tematyce świątecznej.

Z cyklu - poznajemy lektury

Detektyw Pozytywka - 2c.

28. 11. 2023 r.

Wyniki szkolnego konkursu kółka plastycznego
- nagrodzone Misie

Wszystkie prace były piękne.