Pisanka

Konkurs na najpiękniejszą pisankę w Centrum Riviera rozstrzygnięty

Z wielką radością informujemy, że kolejny raz nasza pisanka zdobyła pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Centrum Riviera!!!
Wygraną zawdzięczamy wspaniałej ekipie wykonującej pracę na miejscu, oraz uczniom i Państwu - rodzicom i opiekunom, którzy licznie stawili się na miejscu i oddali swój cenny głos.
Wygrana to talon na zakupy w Centrum Riviera, wysokości 10 tysięcy złotych, który zrealizujemy w ciągu najbliższego roku, na najpilniejsze potrzeby uczniów (artykuły papiernicze, nagrody za konkursy, dekoracje klas, książki, gry dydaktyczne i zabawki dla najmłodszych).
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Gotowa pisanka SP 31 z niecierpliwością czeka na gości. Głosowanie odbędzie się dnia 23. 03. i 24. 03. od godz. 12.00 do godz. 20.00 w Centrum Handlowym Riviera.

Pisanka >

Historia powstania gdyńskiej pisanki 22. 03. 2024 r.

Galeria zdjęć >

Ekipa reprezentująca naszą szkołę w konkursie na najpiękniejszą pisankę.

Ekipa rozpoczęła całodniową pracę nad pisanką.