Aktualności

Drodzy Uczniowie klas 8
Powodzenia i wszystkiego najlepszego na egzaminie!!! Dajcie z siebie wszystko, aby pokazać, że wiecie wszystko. Jesteście dobrze przygotowani. Trzymamy za Was kciuki!!!

23. 05. 2023 r.

Sukces uczennic

W sobotę w Rumi odbyły się kolejne mistrzostwa z cyklu Grand Prix Polski w cheerleadingu sportowym.

Więcej >

22. 05. 2023 r.

Świetliczaki pracują jak pszczółki

W tym tygodniu w świetlicy szkolnej hasłem przewodnim była książka.

Więcej >

22. 05. 2023 r.

Wgraj się - rugby

Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi, który po raz kolejny w atrakcyjny sposób zaprzyjaźniał nas z "jajowatą" piłką i elementami rugby.

Więcej >

19. 05. 2023 r.

Wgraj się

Niesamowite zajęcia Pana Krzysztofa z Shaolin Kung Fu Gdynia.

Więcej >

19. 05. 2023 r.

Zajęcia komputerowe w 2d

Więcej >

19. 05. 2023 r.

Biegi przełajowe

18 maja przy słonecznej pogodzie zorganizowaliśmy zawody Biegi dla dzieci Szkoły Podstawowej nr 31 w Gdyni. Dzięki wsparciu Dyrekcji i nauczycieli naszej Szkoły, Rady Dzielnicy Cisowa i Gdyńskiego Centrum Sportu, w duchu sportowej rywalizacji uczniowie klas I-III i IV-VIII walczyli o nagrody z uśmiechami na twarzach.

Więcej >

18. 05. 2023 r.

Podziękowanie

Uczniowie i wychowawcy klas 1-8 serdecznie dziękują nauczycielom wf naszej szkoły za zorganizowanie i przeprowadzenie dzisiejszego sportowego święta czyli biegów przełajowych. Pogoda dopisała, skoczna muzyka dopingowała, a zmagania były pełne emocji.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegów, każdy kto dobiegł do mety może czuć się zwycięzcą.

18. 05. 2023 r.

Zaproszenie

Uczniowie naszej szkoły trenujący gimnastykę artystyczną oraz taneczną w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni oraz w innych klubach sportowych serdecznie zapraszają na wielkie międzynarodowe wydarzenie.

Więcej >

18. 05. 2023 r.


Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności   
ZAMKNIJ