Tydzień Uważności

Ubiegły tydzień był w klasach 0-3 Tygodniem Uważności. W dzisiejszych czasach jakże ważne jest dla dzieci i dla dorosłych zatrzymać się, wsłuchać, poczuć, pooddychać spokojnie. Każdego dnia spotykaliśmy się na holu i wspólnie pracowaliśmy nad uważnością, oddychaliśmy, wsłuchiwaliśmy się w bicie serca, wyciszaliśmy się, odczuwaliśmy, rozmawialiśmy o emocjach i uczuciach, rysowaliśmy je, ćwiczyliśmy, pracowaliśmy z wyobraźnią. Codziennie dzieci losowały karteczki z "zadaniem w domu". Na koniec powstało drzewo wdzięczności, które stworzyły dzieci z najmłodszych klas.
To był super czas 💗. Dziękujemy za liczną obecność 😍.
Na pewno będziemy kontynuować w przedsięwzięcie w przyszłym roku.
Wszystkiego Spokojnego ☺️ - Dorota Bujak, Marzena Sanocka, Edyta Rutkowska

26. 03. 2024 r.

Kółko plastyczne życzy Wesołych Świąt 🐣🥚

Pisanka

26. 03. 2024 r.

W klasie 2d

Skarpetkowe zające, szaraki, a przy okazji uśmiechnięte dzieciaki! Kic, kic i zaraz święta! 🐰😊🐰😊🐰😊🐰😊

Dekoracja okna - zajączki ze skarpetek

Sukces ucznnicy

Nina Płotka uczennica klasy 2d zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zimowa Gdynia w origami” pod patronatem honorowym Prezydenta Gdyni.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Brawo Nina! 👏👏👏

Wielkanocne stroiki - 2c

Świąteczne życzenia od I c

Warsztaty wielkanocne

W piątek w klasie 3a odbyły się warsztaty wielkanocne. Otoczeni świątecznym klimatem tworzyliśmy piękne ozdoby. Nie zabrakło też zabaw ruchowych z jajkiem w roli głównej. Dziękujemy!

Wielkanocne zajączki

W klasie 3c już kicają wielkanocne zajączki.
Święta przecież za kilka dni...

24. 03. 2024 r.

Radosne powitanie wiosny w klasach młodszych

Dziękujemy klasie 2a i 2b za dzisiejsze święto oraz przepiękny spektakl taneczno - muzyczny.

Galeria zdjęć cz. I >      Galeria zdjęć cz. II >      Galeria zdjęć cz. III >

Film 1 >      Film 2 >      Film 3 >      Film 4 >      Film 5 >

Zielona, radosna słoneczna wiosna - dzieci w zerówce świętują 1 dzień wiosny 😊🌿🌱🌸🌺

Film>

21. 03. 2024 r.

Sukces uczennicy

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Zimowy Miś" dla Zuzanny Ossowskiej z 3c.

21. 03. 2024 r.