Kwitnące prace 2c

Bociany już wróciły i są w sali klasy 2d😀

Papierowe bociany

Kółko plastyczne

Druciki kreatywne, jak sama nazwa mówi są inspirujące i pobudzają do twórczości. Oto kilka przykładów prac uczestników kółka plastycznego. Dzieci wyczarowały kwiatki, motylki, oraz różne inne stworzonka. Zabawa tak się wszystkim podobała, że każdy chciał zabrać swoją pracę do domu i nic nie zostało do powieszenia na korytarzu 🙃😍. Z pewnością w domu nastąpił ciąg dalszy kreatywnego tworzenia.

W wiejskim gospodarstwie

Prace grupowe klasy IC.

08. 04. 2024 r.

Koło MAŁY PRZYRODNIK

Ostatnie zajęcia Koła MAŁY PRZYRODNIK były inne niż zwykle. Tym razem nie robiliśmy eksperymentów, za to ćwiczyliśmy podstawy pierwszej pomocy przedmedycznej. Pozycja boczna bezpieczna oraz resuscytacja krążeniowo-oddechowa zostały przećwiczone 💪🚑

08. 04. 2024 r.

Wiejskie zagrody dzieci z I b

05. 04. 2024 r.

W klasie 2c

Wiosenna radość na parapecie, w sercu i w twórczości plastycznej.

05. 04. 2024 r.

Fotorelacja z odbioru nagrody za wykonanie pisanki

Jeszcze raz z wielką radością informujemy, że kolejny raz nasza pisanka zdobyła pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Centrum Riviera!!!
Wygraną zawdzięczamy wspaniałej ekipie wykonującej pracę na miejscu, oraz uczniom i Państwu - rodzicom i opiekunom, którzy licznie stawili się na miejscu i oddali swój cenny głos.
Wygrana to talon na zakupy w Centrum Riviera, wysokości 10 tysięcy złotych, który zrealizujemy w ciągu najbliższego roku, na najpilniejsze potrzeby uczniów (artykuły papiernicze, nagrody za konkursy, dekoracje klas, książki, gry dydaktyczne i zabawki dla najmłodszych).
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

27. 03. 2024 r.

Wielkanocny nastrój

W klasach odbyły się radosne zajęcia np. szukanie upominków od zajączka, rozwiązywanie wielkanocnych zadań, zajęcia plastyczne, robienie sałatek, śpiewanie piosenek i wielkanocne śniadanie.

27. 03. 2024 r.