Konkurs składkowy Rady Rodziców

Rada Rodziców informuje, że losowanie nagród w Konkursie Rady Rodziców, z przyczyn zdrowotnych, musiało zostać przełożone na styczeń.

03. 01. 2024 r.

Kółko plastyczne

Zimowa mozaika.

02. 01. 2024 r.

Podziękowanie od Rady Rodziców

Za wykonanie pięknych kartek Bożonarodzeniowych, które zostały przekazane przemiłym Seniorom w trzech ośrodków i na pewno spowodowały niejedną iskierkę radości i ciepła w sercach przemiłych seniorów. Jedna karteczka wykonana od serca, a może tak wiele dobra zdziałać... :-)

31. 12. 2023 r.

Zajęcia w czasie ferii zimowych

Szanowni Rodzice!
W czasie ferii zimowych w naszej szkole będą organizowane zajęcia rekreacyjno - sportowe przeznaczone przede wszystkim dla dzieci z klas I -III. Zajęcia będą odbywały się w grupach, w godzinach 8.00 - 16.00. Ze względów kadrowych liczba miejsc jest ograniczona, więc decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszelkie koszty poza opieką pedagogiczną ponoszą rodzice i wynoszą one 200 zł za każdy tydzień (bilety wstępu, koszta przejazdu, materiały i przybory, przekąska).
Deklaracje udziału będzie można pobrać u wychowawców po przerwie świątecznej.

Świąteczne klasowe spotkania

W oczekiwaniu na Boże Narodzenie

Miniony tydzień upłynął nam w atmosferze świątecznej.

5C - świąteczne klasowe spotkanie

22. 12. 2023 r.

Jest taki Dzień, tylko jeden Dzień raz w roku...

22. 12. 2023 r.

Podsumowanie konkursu "Eko-ozdoba bożonarodzeniowa"

Dziś podsumowaliśmy konkurs "Eko-ozdoba bożonarodzeniowa".