Przedstawienie pt. „Dary lasu i nie tylko"

Klasa III a na lekcjach przygotowała w dwóch grupach przedstawienie pt. „Dary lasu i nie tylko". Zaprezentowała je grupom przedszkolnym i klasie III b.

31. 10. 2019 r.

II A i II D na cmentarzu w Gdyni Cisowej

Dnia 31 października klasy 2A i 2 D wybrały się na cmentarz w Gdyni Cisowej aby uczcić pamięć tych, którzy odeszli.

31. 10. 2019 r.

Czas jesieni

Barwne jesienne przedstawienie przygotowane przez klasę 1a obejrzały dziś dzieci klas młodszych oraz dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli, które chętnie odwiedzają naszą szkołę. Młodzi aktorzy mieli już premierę przedstawienia dzień wcześniej dla rodziców. Dziś ponownie wystąpili i to aż trzy razy. Oklaskom nie było końca.

Kółko plastyczne

Działalność kółek plastycznych w klasach młodszych i kolejne ciekawe zajęcia.

30. 10. 2019 r.

Klasy 3 zwiedziły okręt ORP "Błyskawica"

Klasy III a i III b odwiedziły okręt wojenny Błyskawicę. Zapoznały się z historią statku. Następnie zwiedziły Muzeum Marynarki Wojennej. Uczniowie nie zapomnieli o tych, którzy oddali życie na morzu i zapalili na ich cześć znicze.

Jesienne popołudnie w I A

Dzieci z klasy Ia zaprosiły swoich najbliższych na jesienne popołudnie, podczas którego wykonywały kolorowe owocowo-warzywne lapbooki. Po twórczych zajęciach dzieci zaprezentowały rodzicom przedstawienie "Czas Jesieni".

Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za zaangażowanie, przepiękne prace wykonane z dziećmi i wspólnie spędzone jesienne popołudnie.
wych.Iwona Nawrot

Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

Liściaki

Klasy 3 zwiedziły okręt ORP "Błyskawica"

Jesienne popołudnie w I A

wych.Iwona Nawrot

Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

Liściaki

Klasa II d pięknie przedstawiła zwierzęta w pracy plastyczno-technicznej. Dzieci wykazały się ogromnym talentem i wyobraźnią.

28. 10. 2019 r.

II B w Marszewie

Złota polska jesień, Leśny Ogród Botaniczny w Marszewie i klasa 2 b.

Prace dzieci z I c

Jesień to bogata pora roku. Złoto i srebro na każdym kroku. Drzewa się cieszą kolorami - podziwiajcie prace dzieci z 1 c razem z nami.

Kolorowa jesień w klasie II A

Klasa I b i I c w Wejherowie

Klasa 1b i 1c podczas jesiennego spaceru po Wejherowie. Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

Klasa II c udokumentowała wycieczkę do Parku Oliwskiego

Powstaly piękne prace malarskie.

25. 10. 2019 r.

Niesamowite przygody skarpetek w klasie II b

Już jesień

Klasa III B przywitała jesień malując farbami jesienny las. Wykonaliśmy też w grupach makiety lasu.

II C w Parku Oliwskim

Jesień na paluszkach
Spaceruje w parku.
I rozdaje wszystkim
Swe skarby w podarku.
Nasypie w berety
Albo do kieszeni-
Kasztanów, żołędzi
I złotych promieni.

I taką właśnie piękną, złotą jesień spotkały dzieci z klasy 2c w Parku Oliwskim we wtorek 22.10. Wśród różnokolorowych liści czekały na nie jadalne kasztany, rude wiewiórki i kaczki krzyżówki. Cudowna pogoda zachęcała do wspólnych zabaw nad wodą, na parkowych alejkach i w Grotach Szeptów.

Jesienne zabawy klas zerowych

Klasa pełna grzybków

Uczniowie z klasy III a wykonali grzyby z warzyw. Szkoda, że nie rosną w lesie. Wyglądają okazale.

20. 10. 2019 r.

Kółko plastyczne