Klasy trzecie w Marszewie

Klasy trzecie z jesienną wizytą w naszym pięknym Marszewie.

Klasa II B i II C w ZOO

Wycieczka do oliwskiego ZOO była kolejną ciekawą przygodą dla uczniów klas 2 b i 2 c. Dnia 14 października 2019, w blasku jesiennych promieni słońca, wyruszyliśmy autokarem do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku. Wzbogaciliśmy tam nasze wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata. Wielu emocji dostarczyły nam zajęcia na temat ssaków, prowadzone przez pracownika ZOO. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.

15. 10. 2019 r.

Co ciekawego robią "pierwszaki"

Przez dziurkę od klucza - czyli co ciekawego robią "pierwszaki"...

Z życia zerówki

Zabawy z warzywami i owocami w klasie 0b. Włączyliśmy się również do akcji "Zdrowo jem więcej wiem".

15. 10. 2019 r.

Klasy młodsze na widowisku "Przygody Sindbada Żeglarza"

Klasy młodsze uczestniczyły dziś tj. 11 października w pięknym i pełnym zaskakujących efektów widowisku "Przygody Sindbada Żeglarza". Warto było pojechać.

11. 10. 2019 r.

Pasowanie klas pierwszych na Ucznia

W dniu dzisiejszym 9 października o godz. 17.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia.

"Ślubuję być dobrym Polakiem,
dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.
Będę uczyć się w szkole, jak kochać Ojczyznę,
jak dla niej pracować, kiedy dorosnę.
Będę się starać być dobrym kolegą.
Swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom."

09. 10. 2019 r.

O A i O B na wycieczce w Marszewie

W piątek, 4 października klasy O A i O B były na wycieczce w Marszewie. Uczestniczyły w zajęciach "Dotknij lasu". Wycieczka zakończyła się ogniskiem.

06. 10. 2019 r.

Owocowy Tydzień

W dniach od 1 do 4 października w klasach drugich obchodzony był Owocowy Tydzień. We wtorek dzieci ubierały się na czerwono i omawiały znacznie czerwonych owoców dla zdrowia. W środę dzieci ubierały się na zielono i omawiały zielone owoce.W czwartek były ubrane na żółto a w piątek na fioletowo. W tych dniach dzieci rozmawiały na temat znaczenia owoców w życiu człowieka i ich wpływu na ich zdrowie. Podczas zajęć dzieci wykonały prace plastyczne o owocach a także robiły pyszne sałatki owocowe. Więcej zdjęć na Fb szkoły.

05. 10. 2019 r.

III A i III B w Zakładzie Komunikacji Autobusowej

Klasy III A i III B odwiedziły Zakład Komunikacji Autobusowej - Gdynia Pogórze. Zapoznaliśmy się z pracą dyspozytora, zwiedziliśmy myjnię i warsztat naprawczy. Dowiedzieliśmy się wiele na temat pracy kierowcy autobusu i przypomnieliśmy zasady i przepisy, których powinni przestrzegać pasażerowie. W sali edukacyjnej wykonaliśmy prace plastyczne. Były też nagrody! To była ciekawa wycieczka.

05. 10. 2019 r.

Integracja dzieci i rodziców klasy 1c czyli opowieść "o uśmiechu od ucha do ucha"

04. 10. 2019 r.

II C na zajęciach edukacyjnych "Dotknij lasu"

W czwartek 3. 10. w towarzystwie promyków słońca klasa 2c uczestniczyla w zajęciach edukacyjnych "Dotknij lasu" w Ogrodzie Botanicznym w Marszewie. Pod okiem pana leśniczego dzieci miały okazję poprzez zabawę poznać wiele przyrodniczych ciekawostek.

04. 10. 2019 r.

Kółka plastyczne

Kółka plastyczne w klasach młodszych rozpoczęły swoją działalność - zapraszamy.

02. 10. 2019 r.

Kolorowy świat witamin