Legitymacja Super Chłopaka w IC

W klasie 1c chłopcy zdobywali dziś legitymację Super Chłopaka. W ramach upominku z okazji dzisiejszego święta chlopcy otrzymali zaproszenie do U7, oczywiście zabiorą ze sobą koleżanki z klasy.

30. 09. 2019 r.

II A i II D w "Kaktusiarni" w Rumi

Dnia 30 września klasy II A i II D z okazji Dnia Chłopaka wybrały się do "Kaktusiarni" w Rumi. Podczas tej wycieczki dzieci poznały rodzaje kaktusów i zasady ich hodowli. Wszystkim bardzo podobała się ta wycieczka a chłopcy otrzymali upominki z okazji ich święta.

30. 09. 2019 r.

Kilka dni z życia klasy 3B

29. 09. 2019 r.

IIb w Media Markt w Gdyni

Dzieci zobaczyły, jak wyglądają i działają różne sprzęty gospodarstwa domowego, które ułatwiają pracę oraz umilają czas dorosłym i dzieciom. Z zainteresowaniem obserwowały pracę sprzedawcy. Dużym przeżyciem dla dzieci było spotkanie z zawodnikami klubu Arka Gdynia. Wszyscy mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia, zdobyć plakaty z autografami i wspólnie z piłkarzami zagrać w premierową grę FIFA 20. Na zakończenie wycieczki uczniowie zostali obdarowani drobnymi upominkami. To była bardzo udana wyprawa!

IIIA i IIIB na Westerplatte

Klasy III A i III B uczciły pamięć poległych w czasie II Wojny Światowej przy grobach żołnierzy pochowanych na Westerplatte. Odśpiewaliśmy hymn i zapaliliśmy świeczkę oraz złożyliśmy kwiaty. Dzieci poznały historię tego miejsca od roku 1926

Z życia Ob

Dzień sportu w grupach O

27. 09. 2019 r.

IIa i IIb w stadnie koni "Pegaz"

Dnia 26 września klasy II A i II B wybrały się na wycieczkę do stadniny koni PEGAZ w Redzie Pieleszewie. Podczas tej wycieczki dzieci jeździły bryczką, na kucykach, zwiedzały stadninę koni oraz zdobyły wiele cennych informacji na ich temat. Na koniec piekły pyszne kiełbaski i ziemniaki. Była to super wycieczka i pewnie jeszcze nie raz odwiedzimy stadninę koni.

26. 09. 2019 r.

IId w stadnie koni "Pegaz"

Klasa 2d odwiedziła wczoraj, tj. 25.09, stadninę koni "Pegaz" w Redzie Pieleszewo. Oprócz przejażdżek bryczką, jazdy na koniach i zwiedzania boksów dla koni, dzieci dowiedział się wiele o koniach. Na koniec wizyty uczniowie zjedli kiełbaski i pieczone kartofle z paleniska, popijając gorąca herbatą. Wszystkich uczestnikom podobała się ta wizyta😃😃😃

26. 09. 2019 r.

IIIb na zajęcia w Salach edukacyjnych „Ognik”

IIIb również odwiedziła Komendę Państwowej Miejskiej Straży Pożarnej w Gdyni. Dzieci uczestniczyły w zajęciach w Salach edukacyjnych "Ognik".

26. 09. 2019 r.

IIIa na zajęcia w Salach edukacyjnych „Ognik”

IIIa odwiedziła Komendę Państwowej Miejskiej Straży Pożarnej w Gdyni. Dzieci uczestniczyły w zajęciach w Salach edukacyjnych "Ognik".

1c jak "Cytrynki"

Uczymy się, bawimy i coraz lepiej poznajemy. 1c jak "Cytrynki" wcale nie ma kwaśnej minki.

20. 09. 2019 r.