Konkurs „Bożonarodzeniowe drzewko - choinka”

Szkoła Podstawowa nr 39 im. kpt ż.w. Kazimierza Jurkiewicza w Gdyni zaprasza uczniów klas I - IV do udziału w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno - Technicznego „Bożonarodzeniowe drzewko-choinka”.

Prace należy przynieść do pokoju nauczycielskiego C do dnia 9 grudnia do godz. 12.00. Proszę dokładnie zapoznać się z regulaminem konkursu.

22. 11. 2019 r.

Konkurs „Gdynia – moje miasto w lapbooku”

Serdecznie zapraszamy do konkursu „Gdynia – moje miasto w lapbooku”. Konkurs skierowany jest do uczniów kl. I-III szkół podstawowych, a jego celem jest propagowanie wśród najmłodszych uczniów wiadomości na temat historii Gdyni. Konkurs został objęty patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka. Zapraszamy do udziału w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody !!!!!
Koordynatorki: Katarzyna Olszewska, Beata Markefka

Prace należy przynieść do pokoju nauczycielskiego C do dnia 31 stycznia do godz. 10.00. Proszę dokładnie zapoznać się z regulaminem konkursu.

Karta uczestnika w konkursie

S jak smok

Smoki i dinozaury opanowały dziś salę 29c... A ponieważ dzieci na ten temat mają większą wiedzę niż wychowawca - to one dziś bardzo ciekawie poprowadziły zajęcia. Aż szkoda, że czas tak szybko uciekł, miło było słuchać jak odpowiadały.

22. 11. 2019 r.

Klasy III na przedstawieniu "Dzieci z Bullerbyn"

Zajęcia plastyczne w II C

W II C sie nie nudzimy. Na zajeciach plastycznych kleimy, rysujemy, wycinamy i lepimy.

22. 11. 2019 r.

Wyniki konkursu "Barwy jesieni"

Gratulujemy laureatom szkolnego konkursu plastycznego "Barwy jesieni". Dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie i piękne prace. Uroczyste ogłoszenie wyników 6 grudnia podczas spotkania wszystkich klas.

Poznawanie przez doświadczanie

II b i II c w EDUFAN

Uczniowie klasy 2 b i 2 c odwiedzili Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy EDUFAN w Redzie, gdzie mieli okazję brać udział w warsztatach "Promieniowanie UV, zagadkowe światła". Dzieci nie tylko dowiedziały się czym są promienie UV i jakie mają zastosowanie w życiu codziennym, ale również same przekonały się, jak one działają. Samodzielnie zrobiły z koralików piękne, różnobarwne koniki morskie i sprawdzały, jak pod wpływem promieni, zmienia się ich kolor. Okazało się, że chemią można się wspaniale bawić i przy okazji wiele nauczyć.

Kółko plastyczne klas 1

Zbliża się Dzień Misia, już w poniedziałek klasy młodsze przyjdą na lekcje tuląc swoje ukochane pluszaki. Kółko plastyczne klas 1 przygotowało z tej okazji misiowe prace.

21. 11. 2019 r.

Kółko plastyczne klas 2 i 3

Piękna i kolorowa jest nasza jesień.

21. 11. 2019 r.

Przygotowania klasy I C

Przygotowania klasy 1c do przedstawienia Mikołajkowego 6 grudnia już na półmetku. Sprzątamy, śpiewamy, tańczymy oj będzie się działo!!! A wszystko dzięki wspaniałym i chętnym do współpracy Rodzicom, którzy bardzo pomagają. Już teraz zapraszamy W klasach 0 - 3 rozpoczęły się również próby do świątecznego koncertu 18 grudnia. Tyle się u nas dzieje!!!!

19. 11. 2019 r.

Wystawa 101 lat Niepodległej

Klasa 3a i 3b wykonała w grupach plakaty zawierające informacje o sławnych Polakach... bo nie tylko żołnierze i powstańcy walczyli o niepodległość, ale inni Polacy... za pomocą pióra, pędzla, w laboratoriach oraz popularyzując piękno polskiej muzyki. 101 lat Niepodległej - wystawa na holu 1p. C.

19. 11. 2019 r.

Ferie zimowe