Mistrzostwa w U7

27 lutego dwie drużyny dziewcząt i chłopców z klas III reprezentowały szkołę w XV Międzyszkolnych Mistrzostwach Bowlingowych 🎳 Trzymajcie kciuki za nasze drużyny. Dzisiaj razem zdobyliśmy 1728 punktów💪 Mamy nadzieję, że ten wynik doprowadzi nas do Finału Wojewódzkiego!

27. 02. 2020 r.

Kółka plastyczne klas młodszych

27. 02. 2020 r.

Kryształy

Nie ma śniegu? A my mamy najprawdziwsze kryształy wyhodowane z soli! Czekaliśmy na nie z niecierpliwością aż dwa tygodnie. Zobaczcie, jak niezwykle ,,krajobrazy" udało się nam wyczarować, niczym z baśni o "Królowej Śniegu".
Uczniowie klasy 2 b

Wyniki konkursu

4 piękne lapbooki pojechały na prestiżowy międzyszkolny konkurs. Z radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli 2 pierwsze miejsca i 2 wyróżnienia!!!!!!!

24. 02. 2020 r.

Podróż na Dziki Zachód czyli pierwsza część cyklu spotkań z muzyką świata.

W bibliotece

Niezwykła i niesamowicie radosna wizyta grup 0 i klas 1 w szkolnej bibliotece. Fantastyczny pomysł na "zarażenie" dzieci zainteresowaniem literaturą. Brawo dla wspaniałych i kochanych Pań z biblioteki "Pod zieloną żabą"!!!! Dziękujemy!!! Zdjęcia powiedzą resztę.

22. 02. 2020 r.

Konkurs na projekt pisanki

Takie dwie wspaniałe pisanki naszej szkoły powstały w poprzednich dwóch latach dzięki dzieciom, rodzicom i nauczycielom, pod czujnym okiem pomysłowej Pani Anety Brzozowicz-Sykuła i fotografa Moniki Marat i obie zdobyły nagrody finansowe. W tym roku szkoła też chciałaby wziąć udział w konkursie. Ogłaszamy więc konkurs na projekt tegorocznej pisanki. Jeśli macie niepowtarzalny pomysł, narysujcie go na kartce A4 i do dnia 12 marca dostarczcie do pokoju C do Pani Dyrektor Aleksandry Soleckiej - Plata.

20. 02. 2020 r.

IA w filharmonii

Dzieci z IA, były dzisiaj w Wejherowskim Centrum Kultury - Filharmonii Kaszubskiej, na przedstawieniu "Marysia ma Rysia".

20. 02. 2020 r.

Konkurs plastyczny

Otrzymaliśmy 4 prace na konkurs dotyczący bohaterów czeskich bajek. Trudna i nietypowa tematyka. Czekamy, czy komuś się uda zdobyć nagrodę.

Kółko plastyczne klas II i III

Klasa IIA w kinie

Dnia 17 lutego klasa 2A wybrała się do kina Helios na film '"Śnieżka i fantastyczna siódemka". Był to świetny film, który na długo zostanie w naszej pamięci.