Świąteczny Koncert Charytatywny

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły serdecznie dziękują wszystkim tym, którzy pomimo gorącego okresu przedświątecznych przygotowań odwiedzili nas i uczestniczyli w Świątecznym Koncercie Charytatywnym. Dzięki Państwa hojnym datkom zebraliśmy 1183,35 zł, które przeznaczyliśmy dla 14 wychowanków Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej nr 2 w Gdyni. Dzięki zebranym pieniążkom dzieciaki z placówki otrzymały 36 wejściówek do kina i łakocie na osłodę świątecznych dni, które większość z nich nie spędzi w rodzinnym gronie. Wychowawcy i wychowankowie wystosowali do nas piękne i wzruszające podziękowania płynące z głębi serca. Jest nam niezwykle miło, że z Państwa pomocą mogliśmy sprawić radość kilkorgu chociaż dzieciom.

A z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Ludziom Dobrej Woli spokoju, ciepła i radości oraz wiary, że DOBRO POWRACA!

23. 12. 2019 r.

Szkolne wigilie w klasach młodszych

21. 12. 2019 r.

Koncert świąteczny

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się koncert świąteczny. Na fb szkoły mała fotorelacja, a niedługo zamieścimy więcej zdjęć tej pięknej uroczystości. Jeżeli ktoś zrobił jakieś ładne ujęcie - bardzo prosimy o przesłanie - zamieścimy.

18. 12. 2019 r.

Świąteczne szopki lasy III B

15. 12. 2019 r.

Międzyszkolny Konkurs Historyczno-plastyczny "Polubić historię. Wielkie wydarzenia w historii Niepodległej" - wyniki

W konkursie wzięło udział 33 uczniów z gdyńskich szkół podstawowych: SP 17, SP 23, SP 29, SP 34, SP 39, SP 52, SP 31. Klasy I: kategoria GODŁO - 18 prac, klasy II: kategoria WYDARZENIE- 12 prac; klasy III: kategoria ALBUM - 3 prace.

Prace konkursowe były oceniane przez jury: Aleksandra Solecka-Plata (wicedyrektor szkoły), Małgorzata Balsewicz (nauczyciel historii), Małgorzata Baranowska (nauczyciel biblioteki), Jagoda Drzymalska (nauczyciel świetlicy).

Oto wyniki:

KLASY I - GODŁO:
I miejsce Weronika Sokolnicka (praca nr 6)
I miejsce Julia Bemke (praca nr 2)
II miejsce Łucja Jabłońska (praca nr 9)
II miejsce Zofia Stempnik (praca nr 1)
III miejsce Julia Budzisz (praca nr 5)

Wyróżnienia:
Blanka Reducha (praca nr 10)
Mikołaj Ziółkowski (praca nr 11)

KLASY II - WYDARZENIE:
I miejsce Kacper Ossowski (praca nr 12 - "Wybuch II wojny światowej")
II miejsce Aleksander Jary (praca nr 1 - "Trzy rozbiory Polski")
III miejsce Patryk Konieczny (praca nr 2 - "Rozpoczęcie II wojny światowej")

Wyróżnienia:
Marianna Górecka (praca nr 5 - "Bitwa pod Grunwaldem")
Magdalena Dubicka (praca nr 6 - "Bitwa pod Grunwaldem")
Natalia Zaleśny (praca nr 8 - "Bitwa pod Grunwaldem")

KLASY III/IV - ALBUM:
Wyróżnienie: Michał Kamiński

Wszystkim uczniom i nauczycielom dziękujemy za udział, laureatom gratulujemy!

Szkoły zostaną poinformowane wiadomością e-mail o sposobie i terminie odbioru nagród i podziękowań za udział w konkursie.

Koordynatorzy szkolni konkursu: Elżbieta Korcz, Iwona Nawrot

15. 12. 2019 r.

Klasa II C

Ludzie listy piszą zwykłe, polecone...., a 2c kartki świąteczne.

13. 12. 2019 r.

Kalendarz adwentowy i warsztaty świąteczne z rodzicami w klasie I a

Dzieci z klasy I a od początku grudnia przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Najpierw wykonały kalendarz adwentowy. Codziennie jest do odkrycia i wykonania jedno zadanie. A w środę 11 grudnia dzieci zamiast zwykłych lekcji miały warsztaty świąteczne, ale takie wyjątkowe, gdyż towarzyszyli im rodzice. Dzięki dobrej i radosnej współpracy dzieci i rodziców powstały przepiękne ozdoby świąteczne. Bardzo dziękuję Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie, twórcze pomysły i wspólnie spędzony czas.

12. 12. 2019 r.

Kółko plastyczne klas II i III

Kolorowe świąteczne choinki.

Kółko plastyczne klas I

Świąteczny, podświetlany domek ze sklejki.

Sukces zerówki

Nasi zerowkowicze brali dziś udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Świątecznym Nastroju w Szkole Podstawowej nr 52 w Gdyni. Nasi uczestnicy pięknie wygłaszali swoje wiersze, a Viviana Zalewska zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!

Choinki na konkurs

Takie piękne choinki dotarły do pokoju C na międzyszkolny konkurs plastyczny. Miło bardzo, że tak chętnie dzieci z naszej szkoły biorą udział w konkursach. Każda choinka jest piękna. Gratulujemy pomysłowości. Jutro choinki pojadą do SP 39 i będziemy z niecierpliwością czekać na wyniki.

09. 12. 2019 r.