Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace

Lekcje języka angielskiego w klasie 4d i 4b

Finał Konkursu Wiedzy o Gdyni

Akcja Pola Nadziei

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
01. 04. 2019 r. - 07. 04. 2019 r.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY 0"b"

Zapraszam Rodziców do odebrania informacji o gotowości szkolnej dziecka w poniedziałek 29 kwietnia od 16.00 do 17.00 w sali 3c lub we wtorek bezpośrednio po zajęciach.

Iwona Nawrot

Jadłospis 29. 04. 2019 r. - 30. 04. 2019 r.

Opłaty za obiady maj 2019 r.

W związku z decyzją o zawieszeniu strajku od poniedziałku 29. 04. 2019 r. szkoła będzie pracować według wcześniejszego harmonogramu.

29 i 30 kwietnia zajęcia według planu, nie będzie jednak zajęć korekcyjno - kompensacyjnych (terapii pedagogicznej w 12c).

1 i 3 maja dni wolne od zajęć dydaktycznych i opiekuńczych.

2 maja opieka świetlicy dla dzieci młodszych.

Szanowni Państwo

Informujemy iż strajk Nauczycieli trwa nadal. Szkoła zapewnia opiekę dla ograniczonej liczby dzieci w godzinach 6.30 - 17.00. Zapewniamy również ciepły posiłek. Prosimy na bieżąco śledzić doniesienia medialne oraz stronę szkoły.

Drodzy Rodzice.

W przypadku kontynuowania strajku prosimy o solidaryzowanie się z naszym protestem i nie przysyłanie dzieci do szkoły, jednak w absolutnie wyjątkowych sytuacjach zapewnimy opiekę.

Dyrekcja Szkoły

Opłaty za obiady będą przyjmowane po wznowieniu zajęć lekcyjnych w szkole i będą pomniejszone o niewykorzystane obiady w miesiącu kwietniu. Na razie proszę nie dokonywać nowych wpłat.

Kierownik stołówki szkolnej

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. odbędą się egzaminy ósmoklasisty.
Uczniowie proszeni są o stawienie się w szkole o godz. 8:30 – 8:45,
z ważną legitymacją szkolną, długopisem z czarnym tuszem/atramentem.

W związku z tym w tych dniach nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczne.
Od wtorku 16 kwietnia nie zapewniamy również zajęć opiekuńczych dla uczniów klas młodszych (0 - III).

Ferie świąteczne od 18. 04. 2019 r. do 23. 04. 2019 r. włącznie.

Do Rodziców
dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych SP 31 w Gdyni.

Proszę przyjść do sekretariatu i złożyć potwierdzenie woli
przyjęcia do zerówki w postaci pisemnego oświadczenia
do poniedziałku 15. 04. 2019 r. od godz.8.00 do 15.00.

Uwaga!
EGZAMIN GIMNAZJALNY
w dniach 10, 11, 12 kwietnia 2019 r. odbędzie się według planu.
Uczniowie proszeni są o stawienie się w szkole o godz. 8:30 – 8:45,
z ważną legitymacją szkolną, długopisem z czarnym tuszem/atramentem.

Szanowni Rodzice!
W związku z ogólnopolskim protestem w placówkach oświatowych informujemy o możliwości wystąpienia od dnia 08. 04. 2019 r., aż do odwołania, utrudnień w funkcjonowaniu naszej Szkoły. Zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie w czasie trwania protestu. Będzie to dla nas wyraz Państwa wyrozumiałości, zrozumienia i solidarności z pracownikami Szkoły.
W wyjątkowych sytuacjach Dyrekcja w miarę możliwości będzie starała
się zapewnić opiekę tym dzieciom, których Rodzice poza szkołą takiej opieki nie są w stanie zagwarantować.
Jednocześnie informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby egzamin gimnazjalny odbył się bez przeszkód w wyznaczonym wcześniej terminie.
O wszelkich dalszych decyzjach uwarunkowanych rozwojem sytuacji strajkowej, mającej wpływ na funkcjonowanie Szkoły, będziemy Państwa na bieżąco informować.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 31 w Gdyni

1d robi kanapki

Grupa "0b" poznaje ptaki

Międzyszkolny konkurs plastyczny "I co dalej"

Kolejny sukces sportowy

Fabryka pisanek

Literkowe nakrętki w grupie "0b"

Wiosenna przyroda w grupie "0b"

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Najpiękniejsza maska karnawałowa"

Wyniki konkursu "EKO MAKIETA OSIEDLA MARZEŃ"

Szanowni Rodzice!
W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019 r. ogólnopolskim protestem w placówkach oświatowych informujemy o możliwości wystąpienia od tego dnia, aż do odwołania, utrudnień w funkcjonowaniu naszej Szkoły. Zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie w czasie trwania protestu. Będzie to dla nas wyraz Państwa wyrozumiałości, zrozumienia i solidarności z pracownikami Szkoły.
W wyjątkowych sytuacjach Dyrekcja w miarę możliwości będzie starała

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 31 w Gdyni

SP 31 najlepsza!!!!!

Udział klas 2 w Festiwalu Animacji

1d w Infoboxsie

Wyniki konkursu "Wiosenny zawrót głowy"

Wiosenne kanapki

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe 25. 03. 2019 r. - 31. 03. 2019 r.

Makulatura w 1-3

Klasy 4a, 4c, 5b oraz 6d uczestniczyły w przedstawieniu "Teatralne ABC" Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

Premiera przedstawienia "Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków", w wykonaniu dzieci ze świetlicy.

Wizyta przedszkolaków

Prima Aprilis

« Nowsze wpisy                   Starsze wpisy »

Do początku strony