ŚWIETLICA SZKOLNA

SYSTEM KONSEKWENCJI OBOWIĄZUJĄCY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ WYNIKAJĄCYCH
Z ŁAMANIA PRZEZ UCZNIÓW NORM I ZASAD POSTĘPOWANIA

PREMIERA PRZEDSTAWIENIA "KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I 7 KRASNOLUDKÓW",
W WYKONANIU DZIECI ZE ŚWIETLICY"

Aktorzy spisali się na medal! Wszyscy świetnie sobie poradzili z tremą i odegrali swoje role przed najbliższymi. Publiczność, czyli rodzice, babcie, dziadkowie i rodzeństwo nagrodzili naszych artystów gromkimi brawami.

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

Dzieci z Przedszkola nr 56 oraz "Cisowiaczki" przyszły do naszych Świetliczaków na przedstawienie "Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków". Humorystyczna wersja bajki nawiązująca do zdrowego odżywiania bardzo spodobała się "Sówkom", "Dinozaurom" oraz "Krasnoludkom". Nasi Aktorzy otrzymali wspaniałe prezenty od Gości.

Nie zabrakło też publiczności z naszej szkoły - klasy I - III licznie przybyły, by obejrzeć swoich kolegów i koleżanki na scenie.

Na zakończenie Pani Dyrektor osobiście sprawdziła jakie ważne wnioski dzieci wyciągnęły z przedstawienia.

W WIOSENNYM NASTROJU

Zapraszamy do wiosennej galerii zdjęć naszych Świetliczaków.

PRACE NA WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy do galerii zdjęć prac naszych Świetliczaków na Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt."Najpiękniejsza Maska Karnawałowa" zorganizowany przez Szkołę Podstawową CET w Kowalach.

Brały w nim udział następujące dzieci:

Milena Warsińska
Victoria Janiak
Klaudia Chanowska
Anna Kreft

Powodzenia!

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE DLA KLAS I-III

Ogłaszamy konkurs fotograficzny "ZWIASTUNY WIOSNY", który skierowany jest do uczniów klas I – III oraz ich rodziców i rodzeństwa. Zadaniem konkursowym jest wykonanie ciekawego zdjęcia ukazującego zbliżającą się wiosnę.

Opisane zdjęcie (imię, nazwisko i klasa) prosimy dostarczyć w formie wydruku lub elektronicznej do dnia 29. 03. 2019 r. do wychowawców świetlicy.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!