Dzisiaj jest

Sport w SP nr 31
2018/2019

Sukces sportowy

Wiktor z klasy V B wie, że systematyczne treningi i udział w zawodach przynosi sukces. Puchar Gdyni ma w tym roku bardzo intensywny grafik, Wiktor cały czas bierze udział, zdobywa punkty dla siebie i szkoły. Brawo Wiktor - gratulujemy podium!!!! Tak trzymaj!!!

Weronika Dudek z UKS Cisowa kl. 4a zdobyla wyróżnienie w I OGÓLNOPOLSKIM KASZUBSKIM TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 2008 i mł. O PUCHAR BURMISTRZA GMINY ŻUKOWO!!!! Fantastycznie!!! Gratulacje!!!

Tu na zdjęciach można podziwiać nasze wspaniałe dziewczyny w akcji. Brawo!!!!

Brawo!!!!

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
20. 05. 2019 r. - 26. 05. 2019 r.

Osiągnięcia sportowe

Wiktor z klasy V B aktywnie spędza czas. Puchar Gdyni na Witominie i w Chyloni zaliczony🏃🏃🏃 Niedługo kolejne dzielnice🏃🏃🏃. Kto jeszcze wziął udział i zdobył punkty dla siebie i szkoły? Wiktor dziękujemy i gratulujemy!!!!

Reprezentacja SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 31 zajęła III MIEJSCE i zdobyła brązowe medale. Grzegorz,Mateusz,Filip, Nikodem VIA, Wojtek z VIIA i Patryk z VA startowali w czwórboju LA (bieg na 60 m i 1000 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową). Brawo!!!

13. 05. 2019 r. - 19. 05. 2019 r.

Półfinały Wojewódzkie w piłce nożnej klas VI Szkół Podstawowych

W półfinałach wojewódzkich w PIŁCE NOŻNEJ klas VI Szkół Podstawowych chłopcy z klas VII A, VI A i VA, po zwycięstwie z SP SOPOT 4:2 i remisach z SP PELPLIN 2:2 oraz SP 6 GDYNIA 1:1 zajęli drugie miejsce.

Cisowa Gdynia - Bałtyk Gdynia AP 0:3

Skład: Ignacy (BR), Paweł D., Szymon, Jakub K., Maciej, Paweł S., Gabriel.

Wyniki rocznik 2010/2011

Kamionka Sopot 5:3; Bałtyk 1:6; Vigo Tuchom 4:1; Arka 2:5; z Amator Kełpino 1:4.

Bramki Maciek Feta 9; Olek Tarnowski 3; Adam Samson 1.

Na zdjęciu: Bartek, Adam, Olek, Maciek, Mateusz, Tymon, TRENER ADAM, Kacper, Oliwier, Igor.

06. 05. 2019 r. - 12. 05. 2019 r.

Złote medale na Mistrzostwach Gdyni

Chłopcy z VI A i VA zdobyli złote medale mistrzostw Gdyni klas VI i młodszych w piłce nożnej. Wygrali z SP 48, SP 6 i SP 26, a zremisowali z SP 47. Sukces to zasługa: Mateusza Wielgosa, Filipa Warasa, Stasia Koryckiego, Filipa Wasylczuka, Grzegorza Marata, Damiana Nowaka, Nikodema Gozdeckiego, Filipa Kierepy, Mateusza Neumanna i Patryka Jarnota

Trenerzy: Maciej Cieślik, Adam Szustek.