Dyskoteka Andrzejkowa

Samorząd Szkolny serdecznie zaprasza uczniów klas IV - VIII na dyskotekę andrzejkową, która odbędzie się 27 listopada, we wtorek od godziny 16 do 18

Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek, 26 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Osoby, które przyjdą do szkoły z ulubionym pluszakiem dostaną pieczątkę Samorządu (szukajcie osób z samorządu - będą ubrani w samorządowe koszulki) oraz zwolnione będą z odpowiedzi! Jednocześnie przypominamy o zbiórce pluszaków w sali 31 A:)

05 października przedstawiciele Samorządu Szkolnego wzięli udział w jubileuszowym, dziesiątym spotkaniu w Szkole Podstawowej nr 10 dotyczącym transportu zrównoważonego i komunikacji trolejbusowej. Potem przemieścilismy się autobusem hybrydowym do zajezdni trolejbusowej i poznaliśmy tajniki pracy. Mieliśmy też okazję zobaczyć pierwszy w Gdyni autobus przegubowy. Było bardzo ciekawie!

Samorząd Szkolny ogłasza konkurs na Potret ulubionego nauczyciela:) Narysuj portret nauczyciela dowolną techniką i dostarcz do pani Borawskiej (sala 31a) do 12 października. Czekają nagrody! 🙂🙂🙂

Samorząd Szkolny organizuje coroczną akcję "Bądź eco - oddaj zużyty telefon komórkowy". Jeśli masz w domu zepsuty telefon i nie wiesz co z nim zrobić - przynieś go do sali 31a a my przekażemy go do recyclingu. Każdy uczeń, który weźmie udział w akcji otrzyma punkty plusowe za działalność ekologiczną. Zbiórka trwa do 9 listopada! Zapraszamy!

Do początku strony