I Małopolski Festiwal Podrózniczy

Tegoroczny Festiwal będzie transmitowany „na żywo” na stronie internetowej www.50N.pl oraz w portalu Facebook na fanpage’u www.facebook.com/50NFestiwal w ramach ogólnodostępnego i bezpłatnego streamingu.

26. 03. 2021 r.

Lekcja przyrody w 4b

Lekcja przyrody

Lekcja o skali w 4b

Lekcja o skali

Lekcja o skali cd

Interaktywne zeszyty

Nowy pomysł na pracę na zajęciach geografii i przyrody online.

Interaktywne zeszyty

Zajęcia dotyczące cyberprzemocy

W dniu 25 marca 2021 roku Pani Anna Gerber przygotowała dla swoich uczniów klasy 7A zajęcia dotyczące cyberprzemocy.
W obecnych czasach, szczególnie w okresie nauki zdalnej dzieci funkcjonują online przez wiele godzin w ciągu doby. Należy pamiętać, że nieograniczony dostęp do sieci to przede wszystkim wielka szansa, ale też równie duże zagrożenie.
Na zajęciach zostały między innymi wykorzystane materiały pochodzące z zasobów Naczelnej Izby Kontroli, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji, Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz inne.

Cyberprzemoc

Escape room

W ramach powtórzenia i utrwalenia wiadomości z ostatnio omawianego transportu w Polsce p. Ania Gerber przygotowała dla swoich uczniów zadania do wykonania w formie escape room.
Dla najlepszych czekała nagroda w postaci przegotowanych certyfikatów!

Opis escape room

24. 03. 2021 r.

Koty, kotki i koteczki

Twórczość plastyczna młodzieży z klas starszych.

Konkurs na wiosenne pozdrowienia

Zapraszamy do udziału w konkursie na wiosenne pozdrowienia.
Zadaniem jest zaprojektowanie awersu i rewersu kartki inspirowanej wiosną.
Prace w formacie elektronicznym należy przesyłać na adres:
lament.n1@magellanum.edu.pl
do 31. 03. 21r.

Światowy Dzień Wody

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody.
Dlaczego śmieci w kanalizacji to problem?
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się i propagowania zagadnień związanych z tematyką projektu Lider Lokalnej Ekologii realizowanego we współpracy z KZG "Toaleta to nie śmietnik".

Ulotka>

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. 21 dzień trzeciego miesiąca roku jest nawiązaniem do trisomi - obecności 3 chromosomu w 21 parze chromosomów. To właśnie ten trzeci chromosom odpowiada za wadę genetyczną jaką jest Zespół Downa. Dzień Kolorowej Skarpetki ma na celu zwiększenie świadomości ludzi na tę wadę, wyrażenie swego pozytywnego stosunku wobec osób, u których ona wystąpiła. Ten dzień to okazanie integracji z ludźmi z Zespołem Downa. Różni nas tak niewiele - tylko ten jeden dodatkowy chromosom.
21 marca kolorowe skarpetki nałożyli nauczyciele SP 31 - można zgadywać którzy😁. Pozostanie to zagadką😁. W kolorowe skarpetki wskoczyli też uczniowie.

21. 03. 2021 r.

Koty w sztuce

Własna interpretacja. Zwierzęta - jako jeden z tematów w sztuce - inspiracją twórców i odtwórców...

19. 03. 2021 r.

Dzień Mózgu

W dniu 18 marca 2021 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Mózgu w klasie 4B na lekcji przyrody oraz 7A na godzinie wychowawczej p. Anna Gerber przygotowała i przeprowadziała warsztaty pt. Wyloguj swój mózg.

Dzień Mózgu >

18. 03. 2021 r.

Niezwykły talent Oskara Kostka z klasy 7B

18. 03. 2021 r.

Sukces uczennicy

Nasza uczennica Hanna Brzozowska z klasy V B zajęła III miejsce w IX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM pt "Baśnie i legendy kaszubskie".
Serdecznie gratulujemy!!!!

17. 03. 2021 r.

Włącz pozytywne myślenie

Pozytywne myślenie cz. 1 >

Pozytywne myślenie cz. 2 >

15. 03. 2021 r.

Prace plastyczne

Uczniowie klas starszych, w wolnych chwilach, w ramach odpoczynku od ścisłej nauki, zajmują się pasjami, które prezentują podczas zdalnych zajęć plastycznych. Rysują, malują, szyją, rzeźbią, ozdabiają... tworzą piękne prace: obowiązkowe, dodatkowe i konkursowe.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w linku poniżej.

Prace uczniów >

15. 03. 2021 r.

Zajęcia z przyrody w klasie 4 B

W dniu 10 marca uczniowie klasy 4 B na lekcji wykorzystywali swoją wiedzę zdobytą na wcześniejszych zajęciach przyrody dotyczącą PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ.

12. 03. 2021 r.

Dzień Kobiet w 7a