Uwaga Rodzice i Dzieci pięcio-, sześcio- i siedmioletnie!
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej kolorowej i przyjaznej Szkole Podstawowej nr 31 w Gdyni.
Będziecie mogli tutaj odbyć podróż w świecie nauki i zabawy, rozwiązując ukryte zadania. Zapoznacie się też z pomieszczeniami szkolnymi i przepięknym placem zabaw, który będzie do Waszej dyspozycji.
Koleżanki i Koledzy, oraz Nauczyciele - czekają na Was.

Wirtualny spacer po SP 31 >

"Misja specjalna" w Adventure Park

Klasa 6 d wzięła udział w zajęciach pod nazwą "Misja specjalna" w Adventure Park.

Wycieczka do ZOO

Klasy, 3a i 3d, na wycieczce w ZOO 😊.

Wycieczka do Fromborka

Dnia 9 czerwca klasy 3 b i 3 c wybrały się na wycieczkę do Fromborka, aby odwiedzić miejsca związane z życiem i pracą słynnego polskiego astronoma - Mikołaja Kopernika.

10. 06. 2021 r.

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Najpiekniejszy bukiet dla mojej Mamy"

21 mają rozstrzygnięto międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Najpiekniejszy bukiet dla mojej Mamy" zorganizowany przez SP 18 w Gdyni.

09. 06. 2021 r.

"Poradzimy w cyfrowym świecie"

09. 06. 2021 r.

Ortozakładki Bratka. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

W ramach pracy metodą projektu uczennice i uczniowie klas drugich przygotowali Ortozakładki Bratka.

08. 06. 2021 r.

Konkurs "The Big Challnege"

Niedawno przyszły wyniki międzynarodowego konkursu z języka angielskiego The Big Challenge.

Wyniki międzynarodowego konkursu I LIVE BY THE SEA

W marcu uczniowie: Stanisław Połetek 6d, Franciszek Janeczko 6d, Godbe Egwuatu 6d , Michał Kamiński 5a oraz Nikola Sobczak 8c wysłali swe prace na konkurs: "I live by the sea".

"Posadź drzewo"

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w gdyńskim, pilotażowym programie edukacyjnym "Posadź drzewo".
To proekologiczne przedsięwzięcie polega na włączeniu się uczniów w proces decydowania o tym, gdzie w mieście ma zostać posadzone drzewo. Propozycje i głosy dzieci mogą wpłynąć na to, że nasza dzielnica lub inne miejsce w Gdyni się zazieleni.
Uczniowie mając do dyspozycji aktywne Konto Mieszkańca mogą poprzez aplikację Gdynia.pl lub dostęp do konta przez stronę www, oddać swój głos na jedną ze 100 lokalizacji nasadzeń drzew w Gdyni.
Wszystkie informacje dotyczące programu znajdują się w załączonej prezentacji oraz instrukcji zakładania Konta Mieszkańca i dodawania członków rodziny w ramach projektu "Posadź Drzewo".

Instrukcja >

Prezentacja "Posadź drzewo" >

07. 06. 2021 r.

Wyniki konkursu historycznego zorganizowanego z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W związku z przypadającą w tym roku 230 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbył się z tej okazji konkurs historyczny.

06. 06. 2021 r.

Dzień Dziecka w SP 31