Uwaga Rodzice i Dzieci pięcio-, sześcio- i siedmioletnie!
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej kolorowej i przyjaznej Szkole Podstawowej nr 31 w Gdyni.
Będziecie mogli tutaj odbyć podróż w świecie nauki i zabawy, rozwiązując ukryte zadania. Zapoznacie się też z pomieszczeniami szkolnymi i przepięknym placem zabaw, który będzie do Waszej dyspozycji.
Koleżanki i Koledzy, oraz Nauczyciele - czekają na Was.

Wirtualny spacer po SP 31 >

Rekrutacja do klasy I i IV sportowej

Od dnia 29.03.2021 rozpoczyna się rekrutacja do klasy I i IV sportowej. Druki do pobrania znajdują się w zakładce "rekrutacja" oraz w formie papierowej w dyżurce szkolnej.
Przypominamy, że obowiązek rekrutacyjny dotyczy również obecnych wychowanków z grup "0" w naszyj szkole.
Rodzice dzieci kandydujących do klasy I zamieszkujących w rejonie szkoły wypełniają i składają zgłoszenie wraz z kompletem wymaganych dokumentów, a spoza rejonu składają wniosek wraz z kompletem wymaganych dokumentów. Wypełnione dokumenty można wrzucać do pudełka, znajdującego się w dyżurce szkoły.

Rekrutacja do klasy I

Przypominamy rodzicom dzieci ubiegającym się o przyjęcie do klasy pierwszej o konieczności wypełnienia druku Potwierdzenie woli przyjęcia do klasy pierwszej. W terminie od 26 - 28. 05. 2021 r. Poniżej załączamy druk, który również znajduję się w zakładce rekrutacja oraz w wersji papierowej w dyżurce szkoły. Wypełniony druk prosimy dostarczyć do szkoły poprzez wrzutkę Rekrutacja klasa I.

Druk >

25. 05. 2021 r.

Emp@tyczna klasa - wyniki konkursu plastycznego

Jak już informowaliśmy, projekt Emp@tyczna klasa dobiegł końca. Jedną z jego misji był Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Empatia wokół nas".

31. 05. 2021 r.

Dzieci świata - malowanie farbami plakatowymi

31. 05. 2021 r.

Rowerowy maj

💥🚴‍♂️🛴🚲🚴‍♀️Z wielką przyjemnością informuję, że dzięki aktywnym przejazdom Uczniów naszej Szkoły, mimo trudnych, pandemicznych warunków i nietypowych okoliczności udało nam się zdobyć trzecie miejsce w Gdyni w tegorocznej akcji #RowerowyMaj🏆🏆🏆
Wygraliśmy 1000 zł na sprzęt sportowy dla Szkoły oraz mnóstwo nagród rzeczowych dla wszystkich czynnych Uczestników akcji!
Serdecznie dziękuję za aktywne przejazdy Uczniom (i reprezentacji Nauczycieli). Dziękuję również za pomoc wszystkim Wychowawcom, którzy na bieżąco rejestrowali przejazdy. Jesteście wspaniali! A za rok... #RowerowyMaj2022🙂🚴‍♂️🛴🚲🚴‍♀️💥
Koordynator akcji - Karolina Borawska

The Big Challenge

Podano wyniki międzynarodowego konkursu z języka angielskiego The Big Challenge.

28. 05. 2021 r.

Biblioteka szkolna czeka na uczniów!

Zapraszamy do wypożyczalni, gdzie podczas Waszej nieobecności na regałach pojawiły się nowe przekładki, które poprawiły estetykę biblioteki, a zarazem ułatwią wyszukiwanie książek.

Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa

24 V 2021 w naszej szkole odbył się półfinał projektu "Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa"

27. 05. 2021 r.

Dzień Mamy

Najlepsze życzenia dla wszystkich MAM od dzieci z klasy 3b 🌺❤️🌺

26. 05. 2021 r.

Z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Mam 💐⚘⚘
Od dzieci z klasy Ob

26. 05. 2021 r.

Dzień Mamy w klasie 2b

Składamy najserdeczniejsza życzenia Naszym Kochanym Mamom.

25. 05. 2021 r.

Niesamowite maskotki z niesamowitych skarpetek

O przygodach skarpetek z lektury autorstwa J.Bednarek wielu z nas słyszało, ale co się dzieje ze skarpetkami, które zostają?

Dzieci z Dandory

W maju społeczność SP 31 - rodzice, nauczyciele, a także moi przyjaciele i znajomi wspomogli ogromnie program żywieniowy dla podopiecznych Pani Diany Jomo/ St. Benedict Community Centre/Dandora/ Kenia.

Portrety naszych kochanych Rodziców

Dzieci w wirtualnej sieci

Jak chronić dziecko przed zagrożeniami cyfrowego świata?

24. 05. 2021 r.

Emp@tyczna klasa

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła wzięła udział w projekcie "Emp@tyczna klasa" w ramach którego uczniowie wykonywali comiesięczne misje - było ich 7.

23. 05. 2021 r.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Mama, tata i ja”

Wąbrzeski Dom Kultury ogłasza konkurs plastyczny o zasięgu ogólnopolskim "Mama, tata i ja". Do udziału zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

Z okazji Dnia Matki klasa 3A składa kochanym mamom najszczersze życzenia 😍🌞🦋🌹❤️

Rowerowy maj

Do szkoły, do domu, do sklepu, na spacer... rowerowy maj trwa wszędzie!!!!

Policyjna foczka

Intensywne przygotowania klas pierwszych do finału programu "Policyjna Foczka uczy zasad bezpieczeństwa".

Zajęcia muzyczne

Dzieci klas młodszych z naszej szkoły w tym roku szkolnym wzięły udział w cyklu ciekawych i rozwijających zajęć muzycznych.