Uwaga Rodzice i Dzieci pięcio-, sześcio- i siedmioletnie!
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej kolorowej i przyjaznej Szkole Podstawowej nr 31 w Gdyni.
Będziecie mogli tutaj odbyć podróż w świecie nauki i zabawy, rozwiązując ukryte zadania. Zapoznacie się też z pomieszczeniami szkolnymi i przepięknym placem zabaw, który będzie do Waszej dyspozycji.
Koleżanki i Koledzy, oraz Nauczyciele - czekają na Was.

Wirtualny spacer po SP 31 >

Wycieczka do Kiełpina

14 czerwca klasy pierwsze wybrały się do Kiełpina do gospodarstwa agroturystycznego.

Wycieczka klasy 2b

Wycieczka klasy 2b do wspaniałego Ogrodu Botanicznego w Marszewie.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

Informacje dotyczące szczepienia >

Kwestionariusz szczepienia >

Pola Nadziei trwają cały rok 🌼

Stowarzyszenie Hospicjum im. św.Wawrzyńca w Gdyni

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni

Detektywi z 3b na tropie wiosny

Uczniowie klasy 3b wcielili się w detektywów i ruszyli w świat, aby tropić wiosenne zmiany w przyrodzie.

Finał Konkursu Wiedzy o Gdyni

We wtorek, 8 czerwca, odbył się Finał Konkursu o Gdyni. Nasza szkoła trzeci raz z rzędu miała w nim swojego uczestnika.

Emp@tyczna klasa

Nasza szkoła otrzymała certyfikat udziału w Ogólnopolskim Projekcie "Emp@tyczna klasa".

Pola Nadziei w Szkole Podstawowej nr 31

W dniach od 8 do 11 czerwca w naszej Szkole odbyła się akcja „Pola Nadziei” zorganizowana przez opiekunów szkolnego koła wolontariatu panie: Małgorzatę Balsewicz i Agatę Werner.

Zbiórka elektrośmieci

Ostatnia w tym roku szkolnym!
W dniu 18 czerwca 2021 r. w godz. 7.30 – 12.30 zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny np. telefony komórkowe, zabawki elektryczne, sprzęt komputerowy, baterie, akumulatory, suszarki, żelazka, telewizory lub inny sprzęt RTV-AGD mały i duży.
Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci”.
Zbiórka elektrośmieci to sprzęt dydaktyczny dla naszych dzieci!

Zdrowe odżywianie

Dzieci z klasy 2c, wraz z Rodzicami zachęcają wszystkich do zdrowego odżywiania, swoimi wesołymi kanapkami na śniadanko i kolację.

Podróż muzyczna po Afryce

Makumba z Maiką i Królem Sambą dziś zabrali nas w ostatnią w tym roku szkolnym podróż muzyczną, po różnych zakątkach Afryki.

Wycieczka klas 0

Wspaniała, niezapomniana wycieczka klas zerowych do Lemur Parku.

12. 06. 2021 r.

Zakończenie projektu e-Twinning „Fiktive Familie”

Po czterech miesiącach międzyszkolnej współpracy nad projektem „Fiktive Familie” przyszedł czas na podsumowanie.

Narodowy Program Szczepień

09. 06. 2021 r.