Dzień Ziemi w klasie 3A 🐸🦋🐛🐞🐟🌳🌍🌻

Prace plastyczne - 2B

W ciągu minionego tygodnia uczniowie klasy 2b uczyli się jak dbać o środowisko. Zastanawiali się, analizowali w jaki sposób można pomóc planecie, aby była jeszcze piękniejsza i co robić, aby nie niszczyć jej swoimi złymi codziennymi działaniami. Z okazji Światowego Dnia Ziemi dzieci przygotowały prace plastyczne wyrażające miłość i szacunek do przyrody. Zapraszamy do oglądania prac uczniów klasy 2b.

"Tęcza" - eksperymentów w klasie 2c ciąg dalszy

Więcej zdjęć na szkolnym profilu fb szkoły.

Dzien Ziemi w Ic

Był film, rebusy, krzyżówka i wiele nowych wiadomości, jak ekologicznie żyć, by nasza planeta była szczesliwa!
Dzieci wykonały prace z różnych materiałów recyklingowych znalezionych w domu, a Zosia i Kuba przygotowali przedstawienie z udziałem papierowych pacynek!

Dzień Książki w IIA

Dzieci przygotowały prace przedstawiające książki. Prace te powstały w tradycyjnej formie rysunku wykonanego kredkami oraz w programie Paint. Było to zadanie dodatkowe, tak więc podziękowania przesyłamy Dominikowi, Milence, Poli G. Bartkowi H., Bartkowi J., Dominice, Amelce, Alicji, Lence i Julce.

23. 04. 2021 r.

Cały świat w naszych rękach...

2c eksperymentuje

Nasza planeta - Nasze życie🍀

Dzieci z Ib życzą Ziemi dużo zdrowia.

Życzenia dla ziemi od uczniów klasy II A

22. 04. 2021 r.

Wiejska zagroda oczami dzieci z klasy I b

Obserwacja roślin w klasie II A

Najpierw trzeba wybrać nasionko/ziarenko. Potem przygotować potrzebne rzeczy do posiania i posiać wybrane nasionko. Następnie dbać, aby wyrosła roślinka. Czy się uda? Dzieci z klasy II a obserwowały posiane przez siebie nasionka i swoje spostrzeżenia notowały na różne sposoby. Były więc: rysunki, zdjęcia, prezentacje, notatki.
Zapraszamy do obejrzenia zapisanych obserwacji. Brawo II a!

Ekologiczne stworki

Klasa II a ostatnio omawiała tematy związane z ochroną środowiska.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ekologicznych stworków oraz przeczytania kilku informacji o różnych organizacjach ekologicznych.

"Martwa natura"

Prace plastyczne uczniów klasy 3A.

20. 04. 2021 r.

2c przedstawia swoje pisklęta w gniazdkach

Humorystyczna żabka

Uczniowie klasy 2b przez ostatni tydzień dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o zwierzętach i ich podziale na gady, ssaki, ryby, ptaki i płazy. Zwieńczeniem pięknego tygodnia była praca plastyczna pt. "Humorystyczna żabka". Dzieciom bardzo spodobał się pomysł wykonania swojej żabki i wszyscy mieli ogromną radość podczas wykonywania swojego zwierzątka. Zapraszam do obejrzenia prac naszych dzielnych miłośników zwierząt.

0B online

W tym tygodniu dzieci z klasy 0b bardzo dzielnie uczestniczyły w lekcjach online👩‍💻
Była praca w ćwiczeniach, powtarzanie literek i cyferek a także prace plastyczne dotyczące omawianych tematów o wiosennych powrotach ptaków 🐦🦅