Strona z konkursami

Na majówkę oprócz spacerów i odwiedzania miejsc, które się powoli otwierają polecamy stronę z konkursami, każdy znajdzie tu coś dla siebie... wychowawcom będzie miło jeśli prześlecie zdjęcie swojej pracy i informacje, że bierzecie udział, na pewno zostanie to docenione.

Dzieci z Dandory

Szanowni Państwo,
w marcu tak wiele osób wspomogło zbiórkę pieniędzy na egzaminy dla dzieci z St. Benedict Community Centre w Dandorze.

„Woda źródłem życia”

W tym tygodniu uczniowie z I b realizowali tematy dotyczące znaczenia wody w życiu roślin, zwierząt i ludzi.

Sukces ucznia"

Michał Brzozowski z klasy 6c w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym "My t-shirt sagt" na etapie powiatowym zajął II miejsce, a wojewódzkim – wyróżnienie.

Rowerowy Maj

Już we wtorek staruje Rowerowy Maj, stacjonarnie i zdalnie. Bardzo cieszą się puste stojaczki przed szkołą, które od dawna czekają na dzieci, rowery i hulajnogi. Przypominamy, że żadnych pojazdów nie wprowadzamy do szatni - pamiętajcie o zabezpieczeniu sprzętu.
Uczniom w nauczaniu zdalnym/hybrydowym przypominamy o zgłaszaniu 30 minutowych przejazdów swoim Wychowawcom.
Pamiętajcie, że każdy przejazd ma znaczenie, dla wyniku szkoły ale przede wszystkim dla Waszego zdrowia.
Powodzenia!
🤩🚴‍♂️🛴🚲🛴🚴‍♂️🤩

30. 04. 2021 r.

Konkurs Maludas "Ziemia - planeta marzeń"

Aby wziąć udział w konkursie, należy za pomocą dowolnej metody plastycznej przedstawić to, jak dbasz o środowisko. Segregacja śmieci, oszczędzanie wody, zakupy z torbą wielokrotnego użytku – dzieci mają wiele możliwości! A wszystko w trosce o Matkę Naturę.

30. 04. 2021 r.

Wyniki konkursu ekologicznego "Małe dzieci nie chcą śmieci"

W kategorii klas trzecich Karol Angel z 3D zdobył 2 miejsce.
Gratulujemy!!!!

30. 04. 2021 r.

Informator dla uczniów klas ósmych

Życzenia od klasy IIC

Pięknego, pomimo chłodu pogodnego i kolorowego weekendu majowego życzy wszystkim klasa 2c.

Klasa IB w lesie

Stęsknieni, szczęśliwi wśród kolegów i koleżanek z I b na wycieczce w lesie😊

Prace plastyczne w barwach narodowych w klasie II A

Klasa II A w świecie zwierząt

Sukces ucznia

Uczeń Artur Kamiński z klasy VIII a zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Gif Wielkanocny".
Gratulujemy :)

27. 04. 2021 r.