Życzenia od klasy 7a

21. 12. 2020 r.

Udział klasy 7 A w Akademii Umysłu

Akademia Umysłu to nowoczesne programy i gry edukacyjne, które rozwijają możliwości umysłu osób w każdym wieku. Skierowane są do wszystkich, którzy chcą rozwinąć kluczowe umiejętności intelektualne potrzebne w szkole czy w pracy zawodowej, a także zdobywać wiedzę w szybki i trwały sposób. Dedykowane wpływają na poprawę pamięci i podniesienia kondycji umysłowej, pamięci i koncentracji. To zabawa, a jednocześnie ćwiczenia mózgu i rozwój inteligencji.
Za zaangażowanie i udział w programie klasa otrzymała certyfikowany dyplom!

18. 12. 2020 r.

„Reuse i tor lose it #zerowasteproject”

W dniu 17 grudnia lekcja geografii w klasie 7A poświęcona była promowaniu założeń zero waste i świadomości ekologicznej. Gościliśmy na zajęciach Pana Jana Byrczek i Panią Ewę Szplit – reprezentujących Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Gdańsk.
Uczestnicy dowiedzieli się jak ograniczyć swoją produkcję śmieci. Co można zrobić na pozór z bezużytecznych resztek oraz jak właściwe segregować odpady, aby w jak najmniejszym stopniu zaszkodzić Naszej PLANECIE!

17. 12. 2020 r.

Goście na lekcji online w klasie 7A

W dniu 16 grudnia dzięki możliwościom współczesnej techniki na godzinie wychowawczej w klasie 7A zajęcia poprowadziła Pani Zuzanna Chmielewska.
Zajęcia odbyły się w ramach programu „Mała Akademia Tolerancji”, realizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział w Gdańsku.
Ideą spotkania było połączenie nauki tolerancji z nauką na temat różnych chorób z jakimi spotykamy się w otaczającym nas świecie. W trakcie spotkania online omawialiśmy zagadnienia dotyczące:
• tolerancji
• niepełnosprawności
• chorób psychicznych
• chorób genetycznych
• zespołu Downa
• autyzmu
• zespołu Aspergera
• alergii.
Dziękujemy!

16. 12. 2020 r.

Galeria prac klas 4 - 8

15. 12. 2020 r.

Sukces uczennicy

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Aniołek Julianny Sykuła z klasy 8b otrzymał III miejsce!!!!!!! Gratulacje!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za zaangażowanie i udział w konkursie. Choć Aniołków było dużo mniej niż w ubiegłych latach, Pani Drota Kucharska bardzo się cieszy i docenia każdego.

12. 12. 2020 r.

Mikołajkowa galeria twórczości artystycznej klas 4 - 8 🎅🤶👼

12. 12. 2020 r.

Lekcje o-nline

Sprawdziany, kartkówki można pisać w komnacie złota, na schodach, w sali wykładowej, na dnie rafy koralowej, na łące, w kinie i innych miejscach😊 6 D i 6B

11. 12. 2020 r.

Świąteczne prace plastyczne klas 4 - 7

10. 12. 2020 r.

Świąteczne prace plastyczne klas 4 - 7

To już ostatnie dni do nadsyłania zaległych prac z plastyki przez uczniów klas starszych, teraz króluje tematyka świąteczna, szczególnie ogromną radością są Anioły na wojewódzki konkurs.

04. 12. 2020 r.

Galeria kreatywnych prac młodzieży z naszej szkoły z klas 4 - 7

02. 12. 2020 r.

Artyści klas 4 - 7

Brawo!!!!

26. 11. 2020 r.

Galeria prac klas 4 - 7

Zachęcamy do podziwiania i czerpania inspiracji.

22. 11. 2020 r.

Prace plastyczne klas IV - VII

Zapraszamy na kolejną dawkę doznań artystycznych, oto prace artystów klas starszych, wykonane podczas zdalnego nauczania Pani Doroty.

20. 11. 2020 r.

Galeria prac plastycznych klas IV - VII

13. 11. 2020 r.

Zdalne zajęcia z plastyki w klasach 4 - 7

Galerię prac zdolnych uczniów naszej szkoły można podziwiać na profilu FB szkoły.

03. 11. 2020 r.

Dzień Edukacji Narodowej - 7A

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy 7A składają najserdeczniejsze życzenia Wszystkim Pracownikom Naszej Szkoły.
W podziękowaniu przygotowali życzenia i drobny upominek.

13. 10. 2020 r.

Dzień Chłopaka w 7A

W bieżącym roku szkolnym dziewczynki przygotowały dla swoich klasowych kolegów życzenia i słodkie upominki ;) Na godzinie wychowawczej przeprowadziły plebiscyt wyłaniając KRÓLÓW: nauki, sportu, uprzejmości, uroku osobistego, dobrego uczynku, koleżeństwa, obrony, śpiewu, świeżości, telefonu, dziewczyn, spóźnień, nieobecności, judo, tik toka.

11. 10. 2020 r.

Finał V edycji Konkursu Wiedzy o Gdyni

Finał tegorocznego konkursu został, we względu na zagrożenie epidemiologiczne, przesunięty z kwietnia na wrzesień. Odbył się on w czwartek 7 września w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym. Niestety bez udziału publiczności. Wśród dziesięciu finalistów (w eliminacjach szkolnych wzięło udział blisko 1000 uczniów) byli uczniowie, już absolwenci, naszej szkoły: Marysia Gandor (klasa VIII b) oraz Szymek Sass (klasa VIII a). Szymek znalazł się w ścisłej, finałowej piątce i zajął wspaniałe 4 miejsce.
Cieszymy się bardzo i gratulujemy naszym finalistom!

20. 09. 2020 r.