Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj

Rada Rodziców SP 31 zaprasza do udziału w kampanii "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ" oraz przeglądu plastycznego klas 0-III.

Jakie obrazy przywołuje Państwa wyobraźnia na hasło: Magia Świąt Bożego Narodzenia?
Gromadzenie się przy jednym stole, krzątanie się po kuchni, obdarowywanie życzeniami. Każdy z nas nosi w głowie swoje indywidualne wspomnienia i skojarzenia. Niejednokrotnie zdarza się, że pochłonięci długimi przygotowaniami często zapominamy o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze. Pragniemy by cała Polska, jednogłośnie i pełna zaangażowania, krzyknęła w głos: Idą Święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj!

Nasza Szkoła dołączyła do kampanii IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ, której kibicuje Rzecznik Praw Dziecka. Wszystkie dzieci uczęszczające do naszej szkoły dostaną kartkę wydrukowaną przez Fundacje.

Poniżej kilka ważnych informacji dotyczących projektu, o których powinni Państwo wiedzieć.

To pierwsza edycja kampanii, którą chcemy kontynuować i rozbudowywać z roku na rok. Główna idea projektu dotyczy wspólnego – dzieci i rodziców - pisania kartek świątecznych.

W pierwszej edycji kampanii uwagę skupiamy na najmłodszych – przedszkolakach oraz uczniach klas 1-3 szkół podstawowych - dla których przygotowaliśmy super konkurs plastyczny.

Czas na oddanie pracy konkursowej do wychowawcy: 26. 11. 2018 r. - 06. 12. 2018 r.

Zapraszamy do udziału – więcej informacji znajdą Państwo w zakładce konkurs na stronie Fundacji "Dbam o Mój Z@sięg".

Ogłoszenie zwycięzców w nowym roku. Nagrody przeznaczone będą nie tylko dla autorów zwycięskich kartek świątecznych, ale również dla całych klas, nauczycieli prowadzących oraz rodziców.

Każda instytucja, która weźmie udział w projekcie otrzyma specjalnie przygotowany certyfikat.

Link dotyczący kampanii

Link dotyczący konkursu