dataOGŁOSZENIE O KONKURSIE

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV - VI do udziału w VI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Informatycznym "Myszka Z".

Osoby chętne zgłaszają się do nauczycieli przyrody lub informatyki do dnia 02.11.16.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się wregulaminie konkursu.

dataZBIÓRKA NA RZECZ HOSPICJUM DZIECIĘCEGO

Samorząd Szkolny przyłącza się do zbiórki pieluszek i nawilżanych chusteczek dziecięcych.

dataWYJŚCIE DO TEATRU

W dniu 6 października 2016 r. klasa V C pojechała do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl pt. "Piotruś Pan". Sztuka przedstawiona została w najnowocześniejszej technologii 3D.
Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem i zachwytem obejrzały całe przedstawienie, które na długo pozostanie w ich pamięci, ze względu na piękną muzykę i doskonałe efekty pozwalające przenieść widownię w magiczną krainę baśni.

Zdjęcie pochodzi ze strony kultura.trojmiasto.pl

dataKONKURS EMPiKU

„Biblioteka Szkolna pod Zieloną Żabą” bierze udział w konkursie organizowanym przez Empik.

Jest szansa na wygranie 1000 ksiażek dla naszej biblioteki !!!

Wraz z klasą IV a przygotowaliśmy zdjęcie konkursowe, na które należy głosować poprzez stronę internetową www.przecinekikropka.pl

Głosuj sam, zachęć do głosowania rodziców, rodzinę bliższą i dalszą, koleżanki, kolegów, sąsiadów.
Liczymy na Wasze wsparcie. Pokażmy siłę.

Link do konkursu:

Pamiętaj!!! Głosujemy codziennie!!!
Liczy się każdy głos!!!

dataPOKAZ RUGBY TAG DLA KLAS 4 - 6

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »