dataWYNIKI KONKURSU MYSZKA Z

Do następnego etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Maria Gandor z klasy V B,
Julia Kiełb z klasy VI B,
Kuba Gajewski z klasy VI B.

GRATULUJEMY !

dataŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 14 listopada 2016 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez uczniów Gimnazjum nr 12.

Było to widowisko artystyczno - historyczne przedstawiające drogę do odzyskania niepodległości przez Polaków i powstania Państwa Polskiego w 1918 roku. Prezentacja multimedialna posłużyła bardzo efektownemu przedstawieniu całej historii Polski "ku pokrzepieniu serc".

dataKONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

Paulina Borawska z klasy V A i Lena Skiba z klasy VI B zakwalifikowały się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego.

Gratulujemy!

dataWYJŚCIE DO TEATRU

Dnia 27 października 2016 r. klasy piąte i szóste obejrzały spektakl przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji. Z myślą o młodych widzach adaptowano powieść Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy". Była to niezwykle barwna i ciekawa opowieść, bawiąca kolejne pokolenie młodych odbiorców.

Twórcy spektaklu zaprosili nas na wspaniały, pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji przygodę, gdzie prawda i trwałe wartości triumfowały nad złem, a postawa młodych bohaterów podkreśliła rolę przyjaźni i serdeczności w relacjach międzyludzkich.

Zdjęcia pochodzą ze strony Narodowego Teatru Edukacji

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »