dataIV D NA WYCIECZCE

20 czerwca klasa IV D wybrała się wraz z opiekunami do Parku Powrotu DO Przeszłości w Rumi. Czekało tam na uczniów mnóstwo atrakcji.

dataWYCIECZKA KLASY VI C

20 czerwca miała miejsce wycieczka klasy VI C. Był to spacer brzegiem morza z Orłowa do Gdyni. Pogoda cudownie dopisała, a i humory nas nie opuszczały. Klasa miała okazję odpocząć po trudzie zdobywania wiedzy w ciągu roku szkolnego. W takich momentach młodzież poznaje się z całkiem innej strony. Popatrzcie na fotorelację…

dataZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

dataWYNIKI KONKURSÓW PRZYRODNICZYCH

Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Młody Obserwator Przyrody – Monitoring Dzikich wysypisk”, który był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 29 w Gdyni, pod patronatem Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Gdyni.

W III Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Drugie życie śmieci - zwierzęta z odpadów”

I miejsce zajęła Julianna Sykuła z kl. IV B
III miejsce zajął Dominik Grzybowski z kl. VI C
wyróżnienie otrzymała praca Pawła Brylowskiego z kl. IV C

Uczniowie klas IV - VI wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Prac Badawczych „Młody naukowiec” realizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.

Nagrodę i wyróżnienie I stopnia za wykonanie najlepszej pracy w swojej kategorii otrzymał Can Copuroglu z klasy V IA

Gratulujemy!

dataWYCIECZKA DO GNIEWU

6 czerwca 2017 r. klasy IV D i VI C wraz z opiekunami odwiedziły zamek w Gniewie. Uczniowie mieli okazję:

• posłuchać pani przewodnik, która ciekawie opowiadała o losach zamku,
  • obejrzeć pokaz husarii i wysłuchać ciekawostek, jak to na przestrzeni
      dziejów zmieniało się uzbrojenie rycerza,
  • zjeść smaczne kiełbaski z ogniska,
  • podziwiać z bliska różne zwierzęta.

Pogoda i humory dopisały, dopiero pod koniec wyprawy zaczął padać deszcz.

dataFESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1 czerwca 2017 r. odbył się w naszej szkole festyn zorganizowany przez Radę Rodziców z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z festynu.

Do początku strony

Starsze wpisy »