dataWYCIECZKA NA WYDZIAŁ BIOLOGII UG

24. 05. 2017 r. w ramach zajęć unijnych uczniowie klas piątym SP i trzecich Gimnazjum uczestniczyli w wycieczce na Wydział Biologii UG, gdzie oglądali wystawy: Życie w Bursztynowym Lesie, Zabójcy bez winy, Szkielety Ssaków, sztuczne mrowiska.

dataVI C NA STENA LINE

15 maja 2017 r. klasa VI C miała okazję obejrzeć STENA LINE całkiem z bliska, a właściwie nawet w środku. Miły przewodnik pokazał nam kabiny wewnątrz promu, opowiedział o pracy na promie, o rejsach. Przekazał ciekawostki. Potem poczęstowano nas ciastem i napojem. Pogoda, jak widać, pięknie nam dopisała i na najwyższym poziomie STENY zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

dataWYSTAWA ŚWIAT STORCZYKÓW

13 maja uczniowie IV klasy i II Gimnazjum w ramach zajęć rozwijających zainteresowania przyrodnicze i biologiczne, które są realizowane w projekcie unijnym „Małe skrzydła….” i „Rozwiń skrzydła”, zwiedzali Międzynarodową Wystawę „Świat Storczyków”, na sopockim Hipodromie.

dataTURNIEJ PROMUJĄCY PIŁKĘ RĘCZNĄ

09 maja 2017 r. w naszej szkole trwało prawdziwe święto sportu. Odbył się turniej promujący piłkę ręczną "Całe Pomorze gra w piłkę ręczną", który miał na celu propagowanie zdrowego trybu życia u najmłodszych dzieci. Rozgrywki w piłce ręcznej obserwowane były przez uczniów klas IV – VI oraz przez nauczycieli – opiekunów. Kibicowano poszczególnym drużynom. Każda klasa, ubrana w barwy konkretnego państwa, wyposażona w flagi, transparenty i dźwiękowe gadżety, spisała się wzorowo. Atmosfera była iście sportowa!!! Pewnie znowu za rok powtórzymy zabawę!!!

dataZAPROSZENIE RADY RODZICÓW

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 9 w Gdyni na festyn cyrkowy z okazji Dnia Dziecka.

dataAKADEMIA

04 maja miała miejsce Akademia przypominająca bardzo ważne historycznie wydarzenie. 3 maja 1791 r. uchwalono konstytucję. Na pamiątkę tego istotnego momentu w dziejach naszej Ojczyzny młodzież klasy VI C zaprezentowała program słowno – muzyczny pod okiem p. Grażyny Dułak i p. Anny Banackiej. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć Akademię, która w skrócie tak wyglądała:

Serdecznie dziękuję koleżankom:

- Dorocie Kucharskiej za estetyczną kropkę nad „i”,

- Ani Banackiej za dźwięki miłe dla ucha,

- Arianie Andrusz za czujne oko zza aparatu

- oraz Wam, Kochana moja klaso VI C, za cały trud pracy.

Grażyna Dułak

dataROWEROWY MAJ

Do początku strony

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »