dataDZIEŃ W KAPCIACH

4 października - Dzień w kapciach

dataTRZYMAJ FORMĘ

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu: „Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".

Kontynuujemy realizację programu „Trzymaj formę. Program realizowany jest w klasach IV-VI w ramach godzin wychowawczych, wychowania fizycznego w różnych formach.

dataTROLLEY DAY 2016

16 września 15-osobowa reprezentacja klas piątych kolejny raz wzięła udział w obchodach Trolley Day 2016 w ramach Europejskiego Dnia Zrównoważonego Transportu. Z przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia SP 10 i spędzilismy razem ten dzień. Wzięliśmy udział w warsztatach dotyczących alternatywnych sposobów podróżowania, utrwaliliśmy wiadomości dotyczące bezpieczeństwa podróżowania, zwiedziliśmy zajezdnię trolejbusową w Gdyni oraz mieliśmy okazję skorzystać ze specjalnie dla nas przygotowanego trolejbusa, który dowiózł nas aż pod szkołę!

Dziękujemy kolegom i koleżankom z SP10 i do zobaczenia za rok!

dataSPACER BRZEGIEM MORZA

15 września klasa 4a wraz z wychowawcą i panią Dorotą Kucharską wybrała się na spacer brzegiem morza z Gdyni Orłowa do Gdyni Głównej. Celem wycieczki było wspólne spędzenie czasu i bliższe poznanie się ze sobą. Spacer był bardzo udany, śmiechom nie było końca, a uczniowie doskonale współpracowali pokonując naturalne przeszkody takie jak kamienie i drewniane kłody. Pogoda wspaniale dopisała. Było świetnie!

Do początku strony

« Nowsze wpisy