Jeż w wielkim mieście

Dzielne dzieci z klasy 0b na czele ze swoją kochaną Panią Anetką dołączają do gdyńskiej akcjii i prezentują swoje hotele i apartamenty dla jeżyków!!!!! Brawo!!!!

17. 11. 2020 r.

Zdalne jesienne drzewka

Witrażowe drzewa w wykonaniu dzieci z klasy 3d. Cudo!!!

16. 11. 2020 r.

Zdalne jeżyki

Zdalne wesołe jeżyki klasy 2c 🙂🦔

16. 11. 2020 r.

Wielki sukces

Brawo 0a i 0b!!!!! Brawo wspaniały duet Pani Sylwia i Aneta!!!!!!!! Duma nas rozpiera!!!!!

Finał kampanii „Odprowadzam Sam” >

Klasy 0 a i 0b są wśród drużyn, które zwyciężyły w gdyńskim programie Odprowadzam sam. Przez wiele tygodni wraz z wychowawcami poznawały zasady zrównoważonego i ekologicznego transportu, z zaangazowaniem wykonywały zadania i promowały zdrowy styl poruszania się. Gratulujemy!

Galeria zdjęć >

11 listopada

Święto Niepodległości w klasie O B oraz prace wykonane podczas zdalnego nauczania w klasach młodszych 1 - 3. 100 lat Polsko, życzymy Ci w tym roku zdrowia!!!!

Kartka dla seniora

Małe Dziecięce Serduszka + Wielki, ale prosty Gest = Ogromna Radość Obdarowanych. Kochane dzieci popatrzcie na te zdjęcia, one mówią same za siebie. Dobro powraca, a Seniorzy przesyłają uściski, całuski i podziękowania. Oli i Karolince dziękujemy za dostarczenie kartek od całej naszej szkoły.

DPS >

Dzień jeża

Czy wiecie, że dziś jest Dzień Jeża? A czy wiecie co jeż chciałby dostać w prezencie? Oczywiście kopczyk !!!! Kto usypie ????

Nietypowy Kalendarz Obrazkowy >

Jeż w Wielkim Mieście >

Brawo Jaś!!!!! Brawo!!!!

11 listopada

Z okazji nadchodzącego Święta Niepodległości klasa 3A wykonała biało-czerwone serca.

Jeż w wielkim mieście

SP 31 serdecznie pozdrawia SP 48 i przyłącza się do akcji "Jeż w wielkim mieście". Klasa 2c w ostatnim dniu nauki stacjonarnej z radością i przejęciem usypała kopczyki. Dzieci są przekonane, że widziały wśród liści śpiącego jeża, dlatego proszą, by w tym miejscu zachowywać się bardzo cicho. Czekamy też na kolejne zdjęcia, bo wiemy, że akcja wśród dzieci naszej szkoły będzie miała ciąg dalszy.
Jeże — najlepsi sąsiedzi!!!
Jeże to niezwykle pożyteczne zwierzęta, które pomagają chronić ogród i ogródek warzywny przed szkodnikami. W ich jadłospisie naczelne miejsce zajmują owady i niszczące uprawy ślimaki. Z chęcią zjadają też myszy i żmije oraz czyszczą trawnik z niedojedzonych resztek pozostawionych przez kota lub psa. Dzięki obecności jeży nasze otoczenie staje się czystszym i bezpieczniejszym miejscem.

Wiatrowskazy - 3 b

Uczniowie klasy 3 b badają kierunek wiatru za pomocą samodzielnie wykonanych wiatrowskazów.

06. 11. 2020 r.

Prace plastyczne - 3 b