Pasowanie na Świetliczaka

Pasowanie na Świetliczaka rozpoczęło się od powitania uczestników zabawy oraz omówienia celu spotkania. Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowo przybyłych dzieci, a także stworzenia w świetlicy atmosfery radości, przyjaźni oraz zaufania. Zanim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczaków musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Pierwszaki musiały wykazać się wiedzą na temat regulaminu świetlicy, umiejętnościami zręcznościowymi oraz poznać po głosie swoje koleżanki i swoich kolegów. Uczniowie wykazywali się również wiedzą w odgadywaniu zagadek i układaniu puzzli. Wszystkie zadania zostały wykonane perfekcyjnie. Na zakończenie odbyło się uroczyste ślubowanie.

"Uroczyście ślubuję być zawsze wesołym,
uśmiechniętym i koleżeńskim.
Dbać o bezpieczeństwo własne oraz kolegów.
Dbać o porządek i czystość w świetlicy.
Nigdy nie zapomnę powiedzieć:
Dzień Dobry, Przepraszam, Dziękuję, Do Widzenia.
Obiecuję bawić się, uczyć się, odrabiać lekcje,
sprzątać, troszczyć się o świetlicę.
Ślubujemy."

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do galerii zdjęć.

27. 10. 2019 r.

Stop agresji i przemocy

W środę dzieci uczestniczyły w zajęciach związanych z tematem tygodnia "Stop agresji i przemocy". Wspólnie ustaliliśmy co to jest złość, jak się przejawia i jak w pozytywny sposób go rozładować.

24. 10. 2019 r.

W świetlicy nigdy się nie nudzimy

W świetlicy nigdy się nie nudzimy, każdy znajdzie coś dla siebie do zabawy.

16. 10. 2019 r.

Życzenia

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy dużo zdrowia, cierpliwości oraz radości z wykonywanej pracy.

12. 10. 2019 r.

Kolorowa jesień już chodzi po świecie:)

We wrześniu w klasach 0a i 0b podczas zajęć świetlicowych prowadzone były profilaktyczne zajęcia logopedyczne pt."Gimnastyka buzi i języka dla małego smyka". W formie zabaw usprawniano aparat mowy, technikę oddychania oraz wykonano prace manualne.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

09. 10. 2019 r.

Kolorowa jesień już chodzi po świecie:)

Zapraszamy do galerii pięknych, jesiennych prac dzieci.

29. 09. 2019 r.

W świetlicy kolorowa jesień, dzieci bawią się i uczą

09. 09. 2019 r.

Świetlica szkolna wita serdecznie w roku szkolnym 2019/2020

W pierwszym tygodniu szkoły odbyły się zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Dzieci chętnie uczestniczyły też w zabawach ruchowych na holu i szkolnym placu zabaw.

09. 09. 2019 r.