data

Zapraszamy uczniów do znanej i lubianej akcji - "Kolorowy tydzień"

Załóż przynajmniej dwa widoczne elementy stroju w podanym kolorze i zgłoś się po pieczątkę do p.Borawskiej:)

19.03 (poniedziałek) - żółty/pomarańczowy

20.03 (wtorek) - czerwony

21.03 (środa) - zielony/turkus

22.03 (czwartek) - szary/grafit

23.03 (piątek) - dowolny kolor, 3 elementy stroju

Zapraszamy do zabawy:) Jeśli zgubiłeś kartę Samorządu - możesz otrzymać nową i rozpocząć zbieranie punktów na II semestr.

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej: Dzień Ziemi 2018 zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w X edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem:

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

Od 19 marca do 18 maja zbieramy Samorząd Szkolny zbiera zużyte telefony komórkowe (bez baterii).

Przyłącz się do akcji i zdobądź punkty plusowe. Bądź eko! Zbiórka telefonów odbędzie się w sali 31A.

Szczegóły akcji na stronie ekophone.pl

Posumowanie pracy Samorządu Szkolnego w I semestrze

Przeprowadzone akcje:

• Skrzynka pomysłów
  • Dyskoteka z okazji Dnia Chlopaka
  • Dzień w kapciach
  • Kolorowy Tydzień
  • Dzień w spódnicy
  • "Podziel się pluszakiem"
  • Dzień czarnego kota
  • Dzień Czystego Powietrza
  • Góra Grosza