AKCJA BOOKCROSSING W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 31!!!

Przypominamy, iż koło biblioteki szkolnej na holu znajduje się półka bookcrossingowa z książkami do wymiany dla uczniów klas IV - VII oraz gimnazjum. Uczniowie coraz chętniej do niej zaglądają, co widać na zdjęciach załączonych poniżej.:)

Zachęcamy do udziału.:)

Dla przypomnienia, poniżej informacje o akcji.

Bookcrossing - idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych tzw. półkach bookcrossingowych (stoliki, regały, gabloty), po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej.

Bookcrossing to niekonwencjonalna forma popularyzowania książki i czytelnictwa, ruchoma, wirtualna biblioteka - bez własnej siedziby, regałów, kart bibliotecznych (książki darmowe).

Takie miejsce powstało koło biblioteki szkolnej na holu.
Na regale można zaleźć dla siebie lektury, bajeczki, opowiadania i inne.
Chcesz wziąć książkę do domu, przynieś inną w zamian.
Serdecznie zapraszamy uczniów !!!

Mikołajki to uroczystość, która wprowadza wszystkich w świąteczną, bożonarodzeniową atmosferę: dzieci czekają na przyjście Mikołaja i prezenty, a dorośli wspominają dzieciństwo.

W naszej bibliotece szkolnej także zapanowała mikołajkowa, świąteczna atmosfera.

Zabłysnęły światełka na choince, pojawiły się świąteczne dekoracje w bibliotece oraz na regale wystawienniczym książki o tematyce świątecznej. Gabloty zostały pięknie świątecznie udekorowane.

DARY CZYTELNIKÓW

Biblioteka szkolna od początku roku szkolnego sukcesywnie wzbogaca swój księgozbiór o nowe książki, dzięki uprzejmości naszych czytelników. Głównie są to bajeczki, wierszyki, powieści fantastyczne, książki popularnonaukowe. Serdecznie dziękujemy za otrzymane dary.

Oczekujemy na kolejne dary:)