dataKONKURS BAŚNIKopciuszek

W dniu 27 maja 2010r. klasy czwarte uczestniczyły w konkursie, którego celem było utrwalenie motywów baśniowych i wspólna zabawa. Uczniowie pięknie przebrani w fantastyczne, magiczne stroje rywalizowali w konkurencjach: zawołanie, piosenka, skojarzenia, kalambury, konkurencja sprawnościowa i baśniowe przebranie. Panowała wspaniała atmosfera, młodzi widzowie z zaangażowaniem dopingowali reprezentantów swoich klas. Dzięki niezwykłemu nastrojowi, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, udało nam się przenieść w niezwykły świat baśni.

dataDZIEŃ MATKI

mama

Galeria prac uczniów - "Mama"

dataBRAINIACS 2011

brain

17 maja 2011 roku odbyła się w naszej szkole I Olimpiada Języka Angielskiego dla klas 6 - BRAINIACS 2011. W konkursie wzięły udział 3-osobowe drużyny - przedstawiciele klas 6a, 6b, 6c i 6d. Zmagania zespołów oceniały panie: Katarzyna Korczak, Magdalena Kowalska oraz Iwona Orlicka. Kategorie konkursu to: Listening, Grammar, Vocabulary, Reading, Writing oraz Speaking.
Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji tytuł BRAINIACS 2011 (MÓZGOWCY 2011) zdobyli uczniowie klasy 6b: Rozalia Chorzelewska, Maja Potrykus oraz Maciej Król. Jury było pod wrażeniem wysokiego poziomu wiedzy wszystkich uczniów oraz ich pracy zespołowej.
Zwycięzcy otrzymali dyplom klasowy, dyplomy indywidualne oraz nagrody. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez honorowego patrona konkursu Księgarnię Językową English Unlimited.

dataŚWIĘTO SZKOŁYPOP CIS

Nasza szkoła nosi zaszczytne imię "Synów Pułku" od roku 1975. W maju 1995 roku uroczyście wmurowano na głównym holu tablicę pamiątkową. Od tego czasu obchodzimy to wydarzenie jako Święto Szkoły.
Od 1997 roku obok części oficjalnej, która odbyła się w tym roku 10 maja, organizowana jest również część rozrywkowa. Jest ona zawsze bardzo atrakcyjna.

pop_cis

W ramach Święta Szkoły odbywa się Przegląd Piosenki Popularnej POP CIS. W bieżącym roku była to jubileuszowa X edycja.

pop_cis

POP CIS POP CIS

Na sali gimnastycznej zorganizowane były różne rozgrywki i zawody sportowe.
Podczas Święta Szkoły zaprezentowano prace wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Galeria zdjęć - prace uczniów

Do początku strony

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »