PASOWANIE UCZNIÓW KLASY I C

Uczniowie I C również zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Uśmiechnięte buzie pierwszaków to znak, że była to dla nich miła uroczystość.

PASOWANIE UCZNIÓW KLASY I B

W środę, 30 stycznia grono czytelników Biblioteki Szkolnej „Pod Zieloną Żabą" powiększyło się o uczniów klasy I B. Mamy nadzieję, że pierwszaki dotrzymają danego słowa i chętnie będą sięgały po książki.

PASOWANIE UCZNIÓW KLASY I A

Uczniowie klasy Ia oficjalnie przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

KONKURS NA HASŁO REKLAMOWE

PROJEKT CZYTELNICZY W RAMACH NPRC

Podczas projektu czytelniczego przeprowadzonego w ramach NPRC klasa VIII C zapoznała się z ksiażką Katarzyny Ryrych "Król".

REALIZACJA PROJEKTU W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA

Podczas realizacji projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa klasa I A zapoznała się z książką Anieli Cholewińskiej - Szkolik "Herbatka u Promyka i inne opowiadania".

Na każdego, kto ma ochotę poznać historię misiów z różnych stron świata książka czeka w bibliotece szkolnej. Zapraszamy.