MÓJ PRZYJACIEL MIŚ USZATEK

Podczas projektu realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa klasa I b poznała misia z klapniętym uszkiem - bohatera książek Czesława Janczarskiego oraz telewizyjnych dobranocek.

Każdego kto chce poznać Misia Uszatka lub przypomnieć sobie jego przygody, zapraszamy do biblioteki szkolnej - książka czeka.

KLASA III C W BIBLIOTECE

Klasa III c podczas projektu realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zapoznała się z „Przewodnikiem dla młodych odkrywców – 7 x Gdańsk" Tomasza Małkowskiego – teoretycznie i praktycznie. Przewodnik ten powstał z myślą o młodych odkrywcach i ma bardzo ciekawą, lubianą przez dzieci komiksową formę. Dzięki temu zwiedzanie miasta Gdańsk, słynnych zakątków i zabytków oraz poznawanie historii nie było nudne.

Na wszystkich chętnych książka czeka w bibliotece szkolnej.

KLASA III B W BIBLIOTECE

Klasa III b w projekcie realizowanym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zwiedzała Polskę z Bolkiem i Lolkiem.

KLASA III C W BIBLIOTECE

Podczas projektu edukacyjnego realizowanego w ramach NPRC klasa III c wraz z Bolkiem i Lolkiem przemierzali szlaki polskich kultur.

ŻYCZENIA