Już jesień zagościła na dworze…

Jesienne prace wykonane przez uczniów klasy III b.

Jesienne fryzury w klasie IA

Narysowana twarz chłopca, fryzura z szyszek, kasztanów, zołędzi, liści, gałązek.

IC w Marszewie

W piękny październikowy czwartek I c odwiedziła Leśny Ogród Botaniczny "Marszewo". Braliśmy udział w warsztatach dot. drewna. Dowiedzieliśmy się jak ważne są lasy dla naszego zdrowia, co nam dają i jak poznać wiek drzewa po słojach. Drzewo przyrasta w każdym roku o dwa słoje: słój jasny na wiosnę oraz słój ciemny na koniec lata. W ten sposób liczba podwójnych par słojów (jasnego i ciemnego) wskazuje liczbę lat! Wykonaliśmy też ozdobne medale i magnesy z plasterków pociętych gałęzi drzew. No, a potem śniadanie w "szkole pod chmurką"!

Grupa pierwszoklasistów, w tle las.

Kolorowa Jesień klasy 2A🦊🍁🌳☂️🌞🎃

Czterech chłopców, jesienne rysunki.

1D w Marszewie

Dzisiaj 1 d zawędrowała aż do Marszewa - dosłownie! 😍 popracowaliśmy z drewnem, zrobiliśmy piękne naszyjniki, na chwilę poczuliśmy się jak Alicja w krainie czarów 😍. Było dużo tlenu, ruchu, zieleni, natury, aktywności, nauki poprzez zabawę, piękna pogoda dopisała, było poprostu super!!! 😍

Las - grupa dzieci wchodzaca po drewnianych schodach.

11. 10. 2023 r.

Warsztaty kulinarne w klasie 2A

Sala lekcyjna - uczniwie robiący kolorowe kanapki.

Wesołe warzywa i owoce

Autorstwa Ic, tworzone w parach.

Jesienna wystawa

Kółko plastyczne zaprasza do podziwiania jesiennej wystawy na 1pC oraz na głównym korytarzu szkoły.
Czy ktoś policzy i napisze ile jest grzybków, a ile lisków?

Prace dzieci - Kolorowanki: kolorowe liski, przyklejone kolorowe liście.

Koło MAŁY PRZYRODNIK

Na ostatnich zajęciach Koła MAŁY PRZYRODNIK, królowała Słodka tęcza w probówce 🧫🧪🌈. Zagadnienie różnicy gęstości opanowane 💪
Monika Nawrocka-Jesiołowska

Sala lekcyjna - stoliki, na nich menzurki, probówki, odczynniki chemiczne.

09. 10. 2023 r.