Klasy młodsze na widowisku "Przygody Sindbada Żeglarza"

Klasy młodsze uczestniczyły dziś tj. 11 października w pięknym i pełnym zaskakujących efektów widowisku "Przygody Sindbada Żeglarza". Warto było pojechać.

11. 10. 2019 r.

Pasowanie klas pierwszych na Ucznia

W dniu dzisiejszym 9 października o godz. 17.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia.

"Ślubuję być dobrym Polakiem,
dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.
Będę uczyć się w szkole, jak kochać Ojczyznę,
jak dla niej pracować, kiedy dorosnę.
Będę się starać być dobrym kolegą.
Swym zachowaniem i nauką
sprawiać radość rodzicom i nauczycielom."

09. 10. 2019 r.

O A i O B na wycieczce w Marszewie

W piątek, 4 października klasy O A i O B były na wycieczce w Marszewie. Uczestniczyły w zajęciach "Dotknij lasu". Wycieczka zakończyła się ogniskiem.

06. 10. 2019 r.

Owocowy Tydzień

W dniach od 1 do 4 października w klasach drugich obchodzony był Owocowy Tydzień. We wtorek dzieci ubierały się na czerwono i omawiały znacznie czerwonych owoców dla zdrowia. W środę dzieci ubierały się na zielono i omawiały zielone owoce.W czwartek były ubrane na żółto a w piątek na fioletowo. W tych dniach dzieci rozmawiały na temat znaczenia owoców w życiu człowieka i ich wpływu na ich zdrowie. Podczas zajęć dzieci wykonały prace plastyczne o owocach a także robiły pyszne sałatki owocowe. Więcej zdjęć na Fb szkoły.

05. 10. 2019 r.

III A i III B w Zakładzie Komunikacji Autobusowej

Klasy III A i III B odwiedziły Zakład Komunikacji Autobusowej - Gdynia Pogórze. Zapoznaliśmy się z pracą dyspozytora, zwiedziliśmy myjnię i warsztat naprawczy. Dowiedzieliśmy się wiele na temat pracy kierowcy autobusu i przypomnieliśmy zasady i przepisy, których powinni przestrzegać pasażerowie. W sali edukacyjnej wykonaliśmy prace plastyczne. Były też nagrody! To była ciekawa wycieczka.

05. 10. 2019 r.

Integracja dzieci i rodziców klasy 1c czyli opowieść "o uśmiechu od ucha do ucha"

04. 10. 2019 r.

II C na zajęciach edukacyjnych "Dotknij lasu"

W czwartek 3. 10. w towarzystwie promyków słońca klasa 2c uczestniczyla w zajęciach edukacyjnych "Dotknij lasu" w Ogrodzie Botanicznym w Marszewie. Pod okiem pana leśniczego dzieci miały okazję poprzez zabawę poznać wiele przyrodniczych ciekawostek.

04. 10. 2019 r.

Kółka plastyczne

Kółka plastyczne w klasach młodszych rozpoczęły swoją działalność - zapraszamy.

02. 10. 2019 r.

Kolorowy świat witamin