Sukces sportowy

Dwa drugie miejsca na przestrzeni dwóch dni!!!! Najpierw w Mistrzostwach Gdyni a potem w Półfinale Województwa Igrzysk Dzieci Dziewcząt w Dwa Ognie.

Próba

06. 02. 2020 r.

III miejsce dla szkoły

Dziś odbyła się podsumowująca Gala Mistrzów Pucharu Gdyni 🏆. Było wiele nagród i wyróżnień za wyniki, uczestnictwo i wytrwałość. Nasza szkoła zajęła 3 miejsce, we wszystkich biegach wzięło udział 17 uczniów z różnych klas. Gratulacje! Za zdjęcie i piękny opis dziękujemy Pani Małgorzacie, mamie również biegającego Wiktora z 6b, który w klasyfikacji generalnej zdobył fantastyczne 4 miejsce!!!!. Brawo!!!!

Próba

27. 01. 2020 r.

Sukces rodzeństwa Fetta

Przed chwilą zakończyła się Gala Mistrzów Pucharu Gdynia 2019 - czyli podsumowanie roku biegowego dzieci i młodzieży 🏆
Gratulujemy serdecznie wszystkim dzieciom z naszej szkoły, które brały udział w biegach i aktywnie spedzały czas. Gratulacje i brawa należą się również rodzicom, którzy wspierają i zachęcają dzieci do takiej formy spędzania wolnego czasu.
Na podium stanął dziś Maciej Fetta z 3a, który w klasyfikacji generalnej zdobył 1 miejsce. Biegała również Domika Fetta z klasy 5a, która zdobyła za cały rok piękne 5 miejsce w Gdyni. Serdecznie gratulujemy!!!!!

Miło nam poinformować, że dzięki wszystkim biegającym w tym cyklu nasza szkoła SP 31 zdobyła 3 miejsce dla najliczniej reprezentowanej szkoły w Gdyni!!!! Puchar dla szkoły odebrał Maciek i Dominika z Rodzicami. Dziękujemy!!!

27. 01. 2020 r.