3. Bałtyk

Najlepszy bramkarz: Flisikowski Jakub.

Najlepszy zawodnik: Szołomicki Szymon.

CISOWA CUP 2018: ROCZNIK 2011

1 W sobotę rozegrany został kolejny z turniejów CISOWA CUP 2018.Tym razem rywalizował rocznik 2011.
1. SZTORM KOSAKOWO
2. AP KP GDYNIA
3. PIŁECZKA PRUSZCZ
4. POMERANIA GIRL

NAJLEPSZYM STRZELCEM ZOSTAŁ: Jan Duda-Sztorm Kosakowo, a najlepszym bramkarzem Filip Neumann.

Mistrzostwa Rejonu IGRZYSK DZIECI w DWA OGNIE USPORTOWIONE

13 grudnia na Hali Sportowej SP31 w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Rejonu IGRZYSK DZIECI w DWA OGNIE USPORTOWIONE. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy klas sportowych 4 „A" i 5 „A". Po dwóch wygranych spotkaniach z SP16 oraz SP40, nasi chłopcy dostali się do MISTRZOSTW GDYNI (FINAŁY POWIATOWE). Trzymamy kciuki w finale ! 👍💪👏

Trener Sobiesław Przybylski

Mikołajkowy turniej piłki ręcznej

2 miejsce w mikołajkowym turnieju piłki ręcznej dziewcząt Elbląg 12.12.18 !!!! Najlepsza zawodniczka turnieju Sandra Tyma najlepsza zawodniczka w zespole Klaudia Podjaska!!!!!! Brawo !!!!!!

Gratulacje dla naszych chłopaków !!!

03. 12. 2018 r. - 09. 12. 2018 r.

CISOWA CUP rocznik 2008

W sobotę, 8 grudnia br. na naszej hali sportowej odbył się kolejny turniej z cyklu CISOWA CUP dla rocznika 2008. W zawodach wzięło udział 10 zespołów z województwa Pomorskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego. Wręczenia pucharów i medali dokonał Dyrektor SP 31 i Prezes Uks Cisowa, Pan Aleksander Kuźmin. Puchar za I miejsce trafił do drużyny Arki Gdynia, natomiast gospodarze czyli nasi chłopcy z klas 4"A" oraz 5"A" zajął III miejsce, nie przegrywając w turnieju żadnego meczu. Dodatkowo, królem strzelców (18 bramek!!!) został Patryk Jarnot.

I miejsce w turnieju z cyklu CISOWA CUP dla rocznika 2007

W rozegranym w niedzielę turnieju z cyklu CISOWA CUP dla rocznika 2007 pierwsze miejsce zajęła nasza drużyna pokonując w wielkim finale UKS Jedynkę Reda 1:0. Trzecie miejsce wywalczył Bałtyk Gdynia pokonując GKS Kolbudy w małym finale.

Dodatkowo tytuł króla strzelców przypadł naszemu Oskarowi Bednarczykowi który strzelił 8 bramek, a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Patryka Jarnota z naszej drużyny.

Wielkie gratulacje!!!!

II miejsce w turnieju w Pucku

W niedzielę 09. 12. 18 r. chłopcy z rocznika 2010 wystąpili na turnieju w hali MOKSiR Puck. Drużyna po ostatnich zawodach na własnym obiekcie (9. miejsce) pod okiem trenera Adama Adamusa zrobiła duży postęp. Wygrali grupę pokonując niełatwych rywali i zagrali w finale imprezy. Chłopcy w ostatnim meczu grali do końca ambitnie i zostawili kawał serca na boisku.

Po wyrównanym meczu przegrali z Iskrą Gdynia 0:1 zdobywając II miejsce i sprawiając dużo radości rodzicom i trenerowi.

Skład: Samson Adam, Kamiński Michał, Feta Maciej, Myleer Oliwier, Witkowski Oliwier, Dobrzyński Dariusz, Skoczke Mateusz, Zelmański Igor, Osiński Kacper.

GRATULACJE!!!!!

Sukcesy sportowe Darka

Cały czas niecierpliwie czekamy na ostateczne wyniki klasyfikacji Pucharu Gdynia. Uroczystej gali na pewno nie może się też doczekać Darek Dobrzyński, który po raz kolejny stanie na podium tego biegowego cyklu.

Oto kilka zdjęć jak cały rok biegał i wygrywał. Brawo Darek!!!!!

Gdyńska Liga Lekkoatletyczna - I Rzut - 6 grudnia 2018 r.
skok wzwyż

Sandra zajęła I miejsce w skoku wzwyż!!!

Gratulacje!!!!

biegi

W GDYŃSKIM CENTRUM SPORTOWYM odbyły się zawody z udziałem uczniów naszej szkoły. W biegach na 50 metrów ASIA BARAN zajęła III miejsce, a MATEUSZ NEUMANN zajął IV miejsce w Gdyni. W biegu na 1000 metrów Grzegorz Marat zdobył II miejsce.

Gratulujemy.

19. 11. 2018 r. - 02. 12. 2018 r.

Sukces sportowy

Mega sukces!!! Złoto i srebro dla dziewczyn z 4a!!!!! Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Ręcznej w Gdańsku Osowej 1 grudnia 2018 r.