Sport w SP nr 31

Gala Mistrzów Pucharu Gdynia

Dnia 29 stycznia w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym o godz. 18.00 odbyła się Gala Mistrzów Pucharu Gdynia.

3 tysiące dzieci wzięło udział w 7 biegach, w 6 dzielnicach Gdyni w 2018 r.

Nasza szkoła w klasyfikacji generalnej szkół zdobyła II miejsce. Wszystko to dzięki Wam Drodzy Uczniowie!!! I dzięki Wam Drodzy Rodzice - za to, że zachęcaliście do aktywnego spędzania czasu i zawoziliście dzieci na biegi. Dziękujemy!!! Brawo MY!!!Brawo WY!!!!

W indywidualnej klasyfikacji generalnej na podium stanęli:

II miejsce w Biegu Chorążego - Dobrzyński Dariusz

III miejsce w Biegu Chorążego - Maciej Fetta

Znaczące wyniki osiągnęli również:

IV miejsce w Biegu Porucznika - Agnieszka Marat

V miejsce w Biegu Bosmana - Piotr Mika

V miejsce w Biegu Porucznika - Gabriel Belka

Nagrodę za wytrwałość i sumienność na wszystkich trasach, czyli za udział we wszystkich biegach otrzymali: Dominika Fetta, Maciej Fetta, Dariusz Dobrzyński, Gabriel Belka i Agnieszka Marat.

Serdeczne gratulacje!!!

I... za chwilę rozpoczynamy nowy sezon i kolejne starania w kolejnej edycji Pucharu.

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
21. 01. 2019 r. - 27. 01. 2019 r.

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
14. 01. 2019 r. - 21. 01. 2019 r.

Zmiana terminu Gali Pucharu Gdynia

Zmiana terminu Gali Pucharu Gdynia z 17 stycznia na 29 stycznia 2019 r.

Oto ostateczne wyniki klasyfikacji indywidualnej oraz szkół i klubów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przez cały rok aktywnie spędzali czas oraz walczyli o punkty dla szkoły. Jako szkoła zajęliśmy II miejsce!!!! Kilkoro uczniów naszej szkoły stanie na podium oraz odbierze nagrodę za wytrwałość - 7 ukończonych biegów. Będzie nam bardzo miło jeśli przybędziecie na Galę.

Mamy jednak wątpliwości czy wszyscy biegający zostali zaznaczeni na liście dotyczącej klasyfikacji szkół - wydaje nam się, że brakuje kilkorga dzieci z naszej szkoły. Niestety nie wiemy czy rejestrując się podaliście w odpowiedniej rubryce szkołę - od tego zależały przyznawane punkty. Jeśli tak i nie ma Was na liście - należy to zgłosić organizatorowi Pucharu Gdynia email: biuro@fundacjagoodtime.pl

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
07. 01. 2019 r. - 13. 01. 2019 r.

Rocznik 2006 WEJHER CUP - 2 dniowy turniej - 12/13 stycznia 2019 r.

Liga Europy - II miejsce, ostatecznie w całym turnieju na 18 drużyn - VIII miejsce.

Królem Strzelców turnieju z 9 bramkami został Nikodem Gozdecki. Brawo chłopaki!!!! Brawo trener Maciej Cieślik.

Więcej zdjęć i informacji na profilu FB UKS. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za kibicowanie oraz nadesłane zdjęcia.

4 miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej

IV miejsce w halowym turnieju piłki nożnej juniorów JF1 rocznik 2010 Rumia 12 stycznia 2019 r.

Serdeczne gratulacje dla drużyny - rośnie kolejne pokolenie wspaniałych młodych piłkarzy.

Za zdjęcia dziękujemy Pani Katarzynie K. Więcej zdjęć na profilu FB szkoły.

3 miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 09. 01. reprezentacja chłopców naszej szkoły (uczniowie klas V"A" i VI"A") brała udział w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce, lecz należy podkreślić duże zaangażowanie i wole walki jaką zaprezentowali nasi podopieczni. Gratulujemy udziału i walczymy dalej

Opiekun: Sobiesław Przybylski

Sukces sportowy

V miejsce w Turnieju Piłki Nożnej „PROPLASMA CUP" w Jastarni rocznik 2009 5 stycznia 20019. Więcej informacji na profilu FB UKS Cisowa.

« Nowsze wpisy             Starsze wpisy »