Sport w SP nr 31

Sukces sportowy

Dziś z cyklu nasze pasje - niezwykła dziewczyna - Karolina Oglęcka - uczennica 8b. Skromna, skryta i bardzo utalentowana - co robi w wolnych chwilach??? Tańczy! I to już od 9 lat!

Karolina swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Zespole Tańca SPIN w Rumi, obecnie tańczy w zespole MASTA DANCE również w Rumi. Trenuje taniec współczesny, jazz i modern trzy razy w tygodniu. Nie jest łatwo pogodzić pasję z nauką w ósmej klasie - ale jej się to udaje. A to dlatego, że taniec sprawia jej ogromną radość i satysfakcję. Pozwala rozwijać się i poznawać nowych ludzi. To odskocznia od codzienności - mówi Karolina.

Karolina z grupą uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. W dniach 18 - 24 listopada 2018r wraz z zespołem wytańczyła tytuł MISTRZYŃ ŚWIATA podczas największej na świecie imprezy tanecznej w Libercu.

Gratulacje dla Karoliny Oglęckiej uczennicy klasy 8b naszej szkoły i wszystkich koleżanek z jej zespołu!!!!

Więcej na gwe24.pl

Więcej na stronie Masta Dance Rumia

Cisowa Cup 2018

24 listopada - Mamy to II miejsce w CISOWA CUP 2018 dla DRUŻYNY ROCZNIKA 2006. Oto oni!!!

Gala Sportu w Żukowie

Dnia 18 listopada w Restauracji Gryf w Żukowie odbyła się Gala Sportu podsumowująca roczne zmagania młodych biegaczy III Cyklu Małe Kaszuby Biegają. Nagrodzonych zostało 5 najlepszych zawodników największej biegowej imprezy na Pomorzu - z każdej kategorii wiekowej.

Miło nam poinformować, że Grzegorz Marat uczeń klasy 6a i zawodnik klubu UKS Cisowa zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej rocznika 2006.

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
12. 11. 2018 r. - 18. 11. 2018 r.

Cisowa Cup Rocznik 2010

Więcej informacji na stronie UKS Cisowa.

Cisowa Cup Rocznik 2009

W niedzielę, 18. 11. 2018 r. w naszej hali sportowej odbył się kolejny turniej halowy piłki nożnej chłopców z cyklu CISOWA CUP. Tym razem do rywalizacji przystąpili piłkarze rocznika 2009. Gospodarze czyli UKS CISOWA GDYNIA, reprezentowani przez uczniów sportowej klasy 4 "A" (wychowawcy: Hanna Jarska i Sobiesław Przybylski) zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Z minuty na minutę nasi wychowankowie prezentowali się coraz lepiej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne turnieje.

Pobiegli dla Niepodległej

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy podjęli wyzwanie i aktywnie spędzili dzień 11 listopada - proszę spojrzeć na te uśmiechy!!!

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
05. 11. 2018 r. - 11. 11. 2018 r.

Puchar Gdynia klasyfikacja przed finałem

Został jeszcze jeden bieg - ale już wiadomo, że uczniowie naszej szkoły staną na podium Klasyfikacji Generalnej Pucharu Gdynia. Jesteście ciekawi kto??? Zajrzyjcie do poniższego zestawienia. Z niecierpliwością czekamy ile punktów zdobyła nasza szkoła. Wszystkim, którzy o nie walczyli bardzo dziękujemy i prosimy o mobilizację sił na ostatnim biegu. Dwa ostatnie lata nasza szkoła zajmowała drugie miejsce - niestety nagroda finansowa jest tylko za pierwsze. Każdy z Was może zdobyć punkt dla szkoły, trzeba tylko pobiec 17 listopada na Karwinach.

Klasyfikacja

Mistrzostwa Gdyni w unihokeju chłoców

SP 31 - SP 28 4:0

SP 31 - SP 20 2:0

SP 31 - SP 48 0:4

SP 31 - SP 18 0:2

Drużyna w składzie: GRACZYK, KORYCKI, JARNOT, NOWAK, MARAT, GOZDECKI, NEUMANN, KIEREPA - zajęła III miejsce i otrzymała brązowe medale.

Sukces naszego ucznia

3 listopada 2018r - XXXIV Bieg Pokoju w Rumi - rocznik 2005/2006 - Grzegorz z 6a na podium.

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
29. 10. 2018 r. - 04. 11. 2018 r.

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
22. 10. 2018 r. - 28. 10. 2018 r.

Imprezy sportowe: szkolne i klubowe
22. 10. 2018 r. - 28. 10. 2018 r.

Trenerzy Uczniowskiego Klubu Sportowego prężnie działającego przy SP 31 w Gdyni serdecznie zapraszają na Turniej Piłkarski Cisowa CUP 2018 ⚽

1 miejsce w Mistrzostwach Gdyni w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Gdynia Kolibki 4.10.2018!!!!!!!

I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Gdyni w unihokeju

Chłopcy z klasy 6 A zdobyli I miejsce w REJONOWYCH MISTRZOSTWACH GDYNI W UNIHOKEJU. Po zwycięstwach z SP 29 2:0, SP 10 3:0 i remisie 2:2, uzyskali awans do MISTRZOSTW GDYNI.

Do początku strony

« Nowsze wpisy